volkswagen beetle i s audiosystémem fender | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Volkswagen Beetle i s audiosystémem Fender

Volkswagen Beetle i s audiosystémem Fender

19.02.2012 | | Nové modely

Prodejci Volkswagenu v ČR už začali s prodejem nového Beetle. Čeští zákazníci si objednali již 150 nových Brouků. V nabídce je i vůz vybavený zvukovou aparaturou Fender, oceněnou americkým internetovým portálem CNET.

Americký internetový portál CNET.com vyhlásil audiosystém Fender v modelu Volkswagen Beetle jako Nejlépe znějící automobilový audiosystém roku 2011. Mezinárodní ocenění přichází v době, kdy český dovozce Volkswagen na kultovního Brouka eviduje již 150 objednávek. To je pozoruhodné číslo, protože zákazníci neměli dosud možnost si novou generaci automobilové legendy podrobně prohlédnout nebo se v ní svézt. Všichni prodejci značky Volkswagen v České republice už současně vystavili první Brouky.

"Odezva českých zákazníků na nového Brouka ještě před jeho fyzickým příchodem na český trh je fantastická. Sto padesát kusů objednaných doslova naslepo v rámci předprodeje je více než výmluvným důkazem, že Brouk je nesmrtelnou legendou, která dokáže fascinovat i v naprosto moderní podobě," říká Petr Janeba, vedoucí divize Volkswagen - osobní vozy společnosti Import Volkswagen Group.

Základem oceněného systému Fender pro model Beetle je desetikanálový zesilovač s výkonem 400 W. Sytý a o detaily neochuzený zvuk vytvářejí čtyři výškové reproduktory s neodymovými magnety a highendovými textilními membránami, dva hloubkové reproduktory s dvojitou oscilační cívkou a dva hloubkové reproduktory s jednoduchou oscilační cívkou. A jako třešnička na dortu patří k systému také subwoofer s dvojitou oscilační cívkou v uzavřeném basovém boxu, který je umístěn v zavazadlovém prostoru, aniž by zabíral mnoho místa.

Na českém trhu je zvuková aparatura Fender v nabídce za 17 400 Kč. Zákazníci, kteří se pro něj rozhodnou, získají navíc dekorační osvětlení interiéru s možností nastavení jedné ze tří barev podle aktuální nálady. Atraktivitu dále zvyšují chromované ozdobné prvky kolem krytů reproduktorů a charakteristická loga Fender na trojúhelníkových krytech reproduktorů v blízkosti paty vnějších zpětných zrcátek a na basovém boxu.

 

  • Volkswagen Beetle i s audiosystémem Fender
  • Volkswagen Beetle i s audiosystémem Fender
  • Volkswagen Beetle i s audiosystémem Fender