novinky ve vozech renault | Aktuality | autoweek.cz

Novinky ve vozech Renault

Novinky ve vozech Renault

05.04.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Renault rozšiřuje nabídku modelu Kadjar o verzi Energy TCe 130 EDC  s dvojspojkovou převodovkou a Talisman o kombi verzi Grandtour. Renault na měsíc duben připravil speciální akce pro podporu prodeje svých lehkých užitkových vozidel.
Renault Kadjar
Renault Kadjar je od dubna dostupný s novou motorizací Energy TCe 130 EDC. Ta kombinuje známý zážehový přeplňovaný čtyřválec o výkonu 96 kW (130 k) s automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC se sedmi rychlostními stupni. Jedná se o převodovku použitou již v modelech Espace a Talisman. Zanedlouho doplní nabídku i pro novou generaci Mégane.
 
Nová motorizace bude v Kadjaru dostupná ve výbavách Zen a Intens. Příplatek za automatickou dvouspojkovou převodovku EDC se sedmi rychlostními stupni činí oproti verzi se šestirychlostní přímo řazenou převodovkou 50 000 Kč.
 
Renault Talisman Grandtour
Renault Talisman je možné od dubna objednávat také ve verzi Grandtour, přičemž příplatek za kombi oproti verzi sedan činí 30 000 Kč. Stejně jako pro verzi sedan se pro Grandtour poskytuje záruka na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance v ceně vozu.
 
Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu. Díky operativnímu leasingu ve spolupráci s Unicredit Fleet Management lze jezdit modelem Talisman ve verzi sedan i Grandtour již za 7300 Kč bez DPH měsíčně.
 
Renault Talisman Grandtour jako jediný ve své třídě nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou - systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Díky němu je manévrování ve městě s malým poloměrem otočení stejně jednoduché - jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšší rychlosti zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.
 
Talisman Grandtour nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z pěti jízdních režimů.
 
Nové financování užitkových vozů Renault
Servis na 4 roky zdarma nyní mohou získat firmy a podnikatelé, kteří využijí značkového financování 103 % Service. Navíc při délce financování 3 roky a akontaci 35 % přeplatí pouze 3 % z ceny vozu. Bez skrytých poplatků, naopak s atraktivní sazbou havarijního pojištění 1,8 % (10 % spoluúčast) - to je nabídka určená pro budoucí majitele modelů Kangoo Express (servis zdarma na 4 roky/100 000 km), Trafic Furgon či Master Furgon (servis zdarma na 4 roky/150 000 km).

Business Days
V rámci pravidelné akce zaměřené na přestavby užitkových vozů Renault si můžete prohlédnout přestavby na bázi modelu Master. Valník, skříňová nástavba či chladírenské úpravy, to vše a mnohem víc dokáží dealeři Renault Pro+ spolu s certifikovanými dodavateli zajistit pro klienty přesně podle jejich potřeb a přání.

Horkou novinkou v nabídce je Master valník s plachtou s kabinou typu TwinCab. Její výhodou je spací vestavba situovaná nikoli nad sedadly a v prostoru za nimi. Posádka ocení nejen lepší dostupnost, ale také variabilitu tohoto prostoru – lůžko lze snadno proměnit na jídelní kout. Samozřejmostí široká nabídka doplňkové výbavy jako je nezávislé topení, pneumatické odpružení zadní nápravy atd.

Akce probíhá v období duben - květen ve specializovaných dealerských centrech PRO+ a její součástí je i zvýhodněná nabídka pro přestavby na bázi modelu Master.

  • Novinky ve vozech Renault
  • Novinky ve vozech Renault
  • Novinky ve vozech Renault
  • Novinky ve vozech Renault