nový 10,1“ tablet panasonic se systémem android | Aktuality | autoweek.cz

Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android

Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android

01.07.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Společnost Panasonic v rámci veletrhu Automotive Innovation Summit v Barceloně představila zástupcům předních evropských automobilek, kteří se sešli k diskuzi o měnící se podobě odvětví a nových technologiích, svůj nejnovější, plně odolný 10,1“ tablet se systémem Android.
Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 je díky plně odolnému provedení s dlouhou životností a flexibilním možnostem rozhraní ideálním mobilním zařízením pro autodílny a prodejny vozidel. Zařízení se rovněž hodí pro profesionály v prodejních místech a u příjmu objednávek i v oblasti maloobchodu a pro mobilní pracovníky, kteří v terénu potřebují rychle získat přístup k dokumentaci. Tablet vyniká bezkonkurenční odolností, flexibilními možnostmi rozhraní a vysokým výkonem.
 
Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 je nástupcem modelu FZ-A1. Vyznačuje se lehkým (880 g), tenkým (16,4 mm) provedením bez ventilátoru. Používá nejnovější operační systém Android 6.0 Marshmallow s Eterprise Security z platformy Android for Work. Je vybaven nejnovějším, ještě výkonnějším čtyřjádrovým procesem Intel Atom x5-Z8550 Quad Core se 4 GB RAM a 32 GB eMMC pamětí pro data.
 
Displej 1920x1200 px o velikosti 10,1“, který se vyznačuje špičkovou viditelností, byl navržen pro snadné použití a špičkovou viditelnost jak ve venkovních prostorách, tak v interiérech. Multidotykový kapacitní displej může být ovládán rukou, rukavicí nebo pomocí kapacitního stylusu (pera) pro účely přesného psaní poznámek či zachycení podpisu, a to dokonce i za deště.
 
Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 se dodává s bohatou sadou rozhraní (1 x USB 3.0 typ A, 1 x USB 3.1 typ C OTG, 1 x HDMI a 1 x Micro SD, GPS) a možnostmi bezdrátového připojení. To umožňuje uzpůsobení zařízení přesně na míru potřebám uživatele. Kromě toho lze zařízení doplnit o čtečku čipových karet, čtečku 2D čárových kódů a technologii 4G. Toughpad FZ-A2 je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií WLAN 802.11ac Intel Dual Band AC 8260 pro nejrychlejší přenos dat a Bluetooth v4.2 třídy 1.
 
Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 disponuje baterií vhodnou pro uživatelskou výměnu, která má životnost 9 hodin, a díky tomu vyhoví potřebám jedné pracovní směny. Pro případ nepřetržitého provozu je možné baterii vyměnit i za chodu.
 
Tablet Toughpad FZ-A2 se dodává v plně odolném provedení ze slitiny hořčíku a je uzpůsoben k používání na cestách nebo v náročných podmínkách. Prošel testy pádu z výšky 1,2 m, disponuje stupněm krytí proti průniku prachu a vody IP65 a je schopen provozu při teplotách od -10 do +50 °C. K zařízení bude možnost dokoupení dvou kompaktních dokovacích stanic pro vozy (tenká a rozšířená verze ) s montážním standardem VESA 75 mm a pohotovostní západkou pro rychlé uvolnění.
 
Tablet Toughpad FZ-A2 bude dostupný od července 2016 za zaváděcí cenu 1270 eur + DPH.
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android
  • Nový 10,1“ tablet Panasonic se systémem Android