renocar praha otevřel rychlý servis vozů bmw | Autoservis | autoweek.cz

Renocar Praha otevřel rychlý servis vozů BMW

Renocar Praha otevřel rychlý servis vozů BMW

18.04.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nový rychlý servis vozů BMW v centru Prahy otevřela společnost Renocar Praha. Prague Service City Outlet patří do projektu městského servisu Fast Lane.
Společnost Renocar Praha v přízemních prostorách Kongresového centra na Vyšehradě otevřela rychlý autorizovaný servis vozů BMW. Je určen pro majitele nových i ojetých vozů a vyznačuje se snadnou dostupností v těsné blízkosti centra města. Design nového servisního místa a jeho lokalizace je podřízena snadné dostupnosti pro klienty a servisním pracím na počkání, či v rozsahu maximálně jednoho dne. Servisní centrum určené pro rychlé opravy a dostupnost středu města je novinkou v rámci projektu městských servisů Fast Lane.
 
V servisním zázemí se nachází pět heverů, pracoviště diagnostiky, seřízení geometrie, zařízení pro servis klimatizací, pneuservis a ruční myčka. Celý provoz je celoročně krytý včetně příjezdového parkingu pro klienty i místa pro předání vozu po provedení servisních úkonů.
 
Nabídka služeb pro klienty nového servisního centra Fast Lane:
- servis brzd
- olejový servis
- výměna čelního okna
- výměna stěračů
- doplnění kapalin
- bezpečnostní kontrola
- kompletní pneuservis včetně sezonní výměny a uskladnění
 - sezonní nebo 12bodová kontrola
 - výměna komponentů osvětlení
- kontrola a výměna akumulátoru
 
Pro vozy starší 5 let je připraven zvýhodněný servisní program Fit Service, který přináší zákazníkům slevu na originální náhradní díly i práci ve výši 20 %.