audi exclusive limousine service v novém | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Audi Exclusive Limousine Service v novém

Audi Exclusive Limousine Service v novém

04.08.2010 | | Tiskové zprávy

Neuvěřitelných jeden a půl milionu kilometrů už najezdily prestižní Audi A8 sloužící v rámci unikátního marketingového projektu Audi Exclusive Limousine Service.  Nyní tento servis přechází na nejnovější modely Audi A8.

Pohon všech kol quattro, maximální nasazení nejpokročilejších materiálů včetně celohliníkových karoserií, průkopnické použití přeplňovaných motorů TDI a TFSI, high-tech informační technologie v palubních systémech - to je jen zlomek z mozaiky, která tvoří esenci úspěchu prémiové značky Audi.

„Skutečnost, že Audi vede už více než čtrnáct let český žebříček prémiových vozů, je však dána nejen automobily nejvyšší kvality, ale i naší neustálou snahou poskytovat zákazníkům skutečně exkluzivní služby, kvalitou a nápaditostí odpovídající prestiži naší značky,“ říká vedoucí jejího českého zastoupení Petr Neústupný. „Neméně důležitá je i originální marketingová komunikace značky Audi, jejímž cílem je co nejvíce přiblížit naše vozy všem zájemcům a potenciálním zákazníkům a umožnit jim poznat osobně jejich přednosti.“

Jedním z těchto výjimečných projektů je Audi Exclusive Limousine Service (AELS). Prominentní zájemci o vozy Audi mají díky Audi Exclusive Limousine Service k dispozici vozy Audi A8 s řidičem a při své jízdě se tak mohou seznámit s komfortem a technickými inovacemi nejnovějších vozů Audi, které právě přicházejí na trh. Typicky bílé vozy v odstínu bílá Ibis jsou vedle celé palety  komfortních prvků - za všechny jmenujme jen zadní sedadla s elektrickým nastavováním ve 12 směrech - vybaveny takovými technickými lahůdkami, jako jsou Asistent nočního vidění, který díky infračervené kameře dokáže varovat za tmy či mlhy před chodci v jízdní dráze, či ojedinělým navigačním systémem, jenž spolupracuje s automatickou převodovkou a lze jej ovládat hlasem i prostřednictvím touch-padu.

Stalo se již nepsaným pravidlem, že luxusní vozy Audi patří k ozdobám vrcholných společenských a kulturních událostí, které se v České republice konají. Pohodlí, rychlost a bezpečnost těchto vozů ocenili prominentní hosté Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, jehož je Audi dlouhodobým partnerem, či účastníci pražského summitu NATO a Výročního zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky. Jeden a půl milionu ujetých kilometrů, což odpovídá cestě 37 x kolem rovníku, dopřály zákazníkům a přátelům značky Audi zážitek z jízdy v tom nejlepším, co automobilový trh v současné době nabízí.