nový terminál auto jarov kunratice | Aktuality | autoweek.cz

Nový terminál Auto Jarov Kunratice

Nový terminál Auto Jarov Kunratice

12.11.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Audi rozšiřuje dealerskou a servisní síť v České republice a otvírá jeden z největších terminálů ve střední a východní Evropě. Nový terminál Auto Jarov Kunratice hodlá oslovit soukromou klientelu. Najdete zde i první zastoupení prodejního konceptu Audi Sport v České republice.
Auto Jarov Kunratice je novým prodejním a servisním místem pro české zákazníky značky Audi, které se může pochlubit mnoha superlativy a inovacemi. V jednom z největších terminálů Audi ve střední a východní Evropě bude vystaveno 24 vozů.
 
Novinkou je také prodejní koncept Audi Sport pro zájemce o vysokovýkonné sportovní vozy Audi RS a Audi R8.
 
Progresivní koncepci dokládá rovněž kompletní servisní vybavení pro elektrickou mobilitu.
 
„Dealerská síť Audi v České republice se dočkala po sedmi letech významného rozšíření. Největší autosalon s největším počtem prezentovaných vozidel značky Audi v ČR naleznou naši zákazníci od dnešního dne u našeho obchodního partnera Auto Jarov v Kunraticích. Kunratický terminál Audi zaujme nejen svou velikostí, ale i exkluzivitou, protože jako první v České republice přichází s prodejním konceptem Audi Sport, v němž se odráží úzký vztah značky Audi k motoristickému sportu. Věřím, že se nový terminál Audi Auto Jarov Kunratice stane pro naše zákazníky místem, kam se budou rádi vracet,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.
 
Nové dealerství Auto Jarov Kunratice je prvním autosalonem značky Audi v České republice s prezentací vozidel ve dvou vnitřních podlažích a na kryté střešní ploše. Celkem je zde vystaveno 24 unikátních vozů Audi. V suterénu objektu je parkoviště, z něhož je terminál Audi propojen tunelem se sousedním autosalonem značky Volkswagen.
 
Architektonicky progresivní stavba vyjadřuje hodnoty značky Audi a na zákazníky v ní čeká příjemné prostředí k výběru nového vozu Audi nebo využití rozsáhlých poprodejních služeb od servisu a údržby až po prodej na míru střiženého příslušenství. Celý komplex je jedním z největších dealerství značek Audi a Volkswagen ve střední a východní Evropě.
 
Hlavní cílovou skupinou kunratického terminálu Audi jsou soukromí zákazníci a tomu odpovídá poprvé v České republice realizovaná nejnovější koncepce mobiliáře a vybavení interiéru, logistické řešení a inovativní servis, který je kompletně vybaven pro elektrickou mobilitu. Auto Jarov Kunratice přispívá také ke zvyšování zaměstnanosti, protože otevřením showroomu Audi vzniklo 50 nových pracovních míst.
 
Zákazníkům značky Audi s vášní pro motoristický sport a vysokovýkonné sportovní vozy je v rámci kunratického terminálu Audi vyhrazen exkluzivní Audi Sport Center, který je první realizací inovativního prodejního konceptu Audi Sport v České republice. V této sekci jsou prezentovány vrcholné modely Audi RS a Audi R8, s nimiž se mohou zájemci důkladně seznámit i během předváděcích jízd. K dispozici jsou odborně školení prodejci a samozřejmostí je také exkluzivní servis vysokovýkonných vozů Audi, včetně vlajkové lodi Audi R8.
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice
  • Nový terminál Auto Jarov Kunratice