obchodní centrum společnosti car club | Aktuality | autoweek.cz

Obchodní centrum společnosti Car Club

Obchodní centrum společnosti Car Club

06.10.2011 | Rybecká Ivana | Aktuality

Společnost Car Club otevřela v areálu společnosti IMOFA v Praze 4 nové pražské obchodní centrum. Současně zde Car Club zřídil Zákaznické centrum pro handicapované.

Společnost Car Club již několik let poskytuje poradenství a pomáhá zajistit mobilitu osob se zdravotním postižením. Nyní v Praze na Pankráci v areálu autosalonu Škoda společnosti IMOFA otevřela nové obchodní centrum. Současně s tím byla zahájena činnost Zákaznického centra s působností pro celou Českou republiku.

Jak uvedl výkonný ředitel společnosti Car Club Jaroslav Hampl, společnost již tradičně využívá spolupráce s oficiálními prodejci značky Škoda v rámci projektu Škoda Handy. V Praze 4 na Pankráci se jedná o firmu Havex-auto, která nově zahájila prodej automobilů Škoda v autosalonu IMOFA. Jaroslav Hampl informoval, že kromě prodeje nových vozů Škoda zdravotně postiženým se prostřednictvím kvalitního internetového prohlížeče, jenž bude spuštěn od ledna 2012, rozšíří nabídka i kvalitní a prověřené ojeté vozy.

Vedoucí prodeje Škoda v autosalonu IMOFA Josef Bureš řekl, že handicapovaní zaměstnanci a obchodníci Car Clubu mohou očekávat všestrannou podporu od firmy Havex-auto. Od spolupráce s projektem Škoda Handy si slibuje posílení prodeje nových i zánovních vozů Škoda a současně i růst prestiže firmy Havex-auto ve spojení s významným projektem společenské odpovědnosti.

Jaroslav Hampl a Josef Bureš pak slavnostně předali upravený vůz Škoda Octavia, který si od společnosti Car Club koupil předseda Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Václav Krása. Václav Krása ocenil činnost společnosti Car Club a dodal, že tento projekt významně pomáhá odstraňovat bariéry nejen v mobilitě, ale i v úsilí o návrat zdravotně postižených do plnohodnotného života.

Po slavnostním zahájení činnosti Zákaznického centra Car Club Jaroslav Hampl uvedl, že úkolem centra bude pružně reagovat na rostoucí zájem zdravotně postižených občanů o produkty a služby společnosti Car Club. Centrum povede Martin Polák a bude připraven podat veškeré potřebné informace střídavě s Bohumilou Matouškovou a Boženou Pelcovou. Vzhledem k jejich zdravotnímu postižení se dá očekávat empatie vůči potřebám handicapovaných občanů.

Zákaznické centrum Car Club sídlí na adrese IMOFA, Praha 4, Milevská 2 a otevřeno má každý všední den od 9:00 do 19:00. Komplexní poradenství poskytuje na telefonním čísle 739 306 714.

Komplexním služby společnosti Car Club, která jako jediná nabízí automobily jako náhradní plnění, neboť je chráněnou dílnou, kromě jiného zahrnují:

- poradenství a přímou pomoc při zpracování žádostí u poskytovatele státního příspěvku

- pomoc při výběru vozidla

- zajištění úprav řízení dle druhu postižení v místě prodeje a zajištění servisu úprav partnerskými společnostmi

- finanční služby pro dofinancování koupě vozu

- pojištění státního příspěvku na motorové vozidlo a na úpravu motorového vozidla pro hendicapované

- všechny druhy pojištění pro handicapované

- zajištění servisu vozidla na místě prodeje; k novému vozu karta Handy Card

- protiúčet - možnost výkupu ojetého vozidla

Podrobnosti najdete na www.carclub.cz.

 

  • Obchodní centrum společnosti Car Club
  • Obchodní centrum společnosti Car Club
  • Obchodní centrum společnosti Car Club
  • Obchodní centrum společnosti Car Club
  • Obchodní centrum společnosti Car Club
  • Obchodní centrum společnosti Car Club