oficiální dovozce vozů cadillac, corvette a camaro | Aktuality | autoweek.cz

Oficiální dovozce vozů Cadillac, Corvette a Camaro

Oficiální dovozce vozů Cadillac, Corvette a Camaro

26.09.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Americké automobily Cadillac, Chevrolet Corvette a Chevrolet Camaro mají v České republice a na Slovenku oficiální zastoupení ve firmě United Cars & Services, spadající do skupiny Charouz.
Společnost United Cars & Services s.r.o., spadající do skupiny Charouz, je nově výhradním autorizovaným importérem amerických značek Cadillac a Chevrolet pro Českou republiku a Slovensko. Společnost sídlí na adrese Praha 10, Přípotoční 1519/10a, kde má nejen prodejnu, ale také servisní zázemí včetně skladu náhradních dílů, vše splňující náročné standardy uvedených značek.
 
Aktuální nabídka obsahuje většinu modelů americké luxusní značky Cadillac, z nichž velmi oblíbené jsou modely ATS a CTS a zejména jedno z nejmohutnějších a nejluxusnějších SUV světové produkce Escalade, včetně jeho prodloužené verze.
 
Specialitou v nabídce je kultovní americký sportovní automobil Chevrolet Corvette, dodávaný ve všech verzích včetně supersportu Corvette C7 Z06 s motorem o výkonu 484 kW (659 k), dosahující největší rychlosti 330 km/h.
 
Novinkou je nejnovější verze další americké legendy, muscle caru Chevrolet Camaro, jehož začátky sahají až do roku 1966. Tento už 50 let žijící sportovní automobil se nabízí v páté generaci s turbomotorem 2,0 l o výkonu 202 kW (276 k) nebo klasickým V8 6,2 l, s výkonem 330 kW (450 k). Ceny začínají od 1 113 000 Kč (vč. DPH) za 2,0 Turbo a od 1 281 000 Kč (vč. DPH) za V8.
 
  • Oficiální dovozce vozů Cadillac, Corvette a Camaro
  • Oficiální dovozce vozů Cadillac, Corvette a Camaro