online prověření historie vozidla zdarma u generali české pojišťovny | Aktuality | autoweek.cz

Online prověření historie vozidla zdarma u Generali České pojišťovny

Online prověření historie vozidla zdarma u Generali České pojišťovny

11.11.2020 | | Autoservis

Informace dodává společnost Cebia a její využití je určeno i pro neklienty Generali České pojišťovny.
Generali Česká pojišťovna spustila pro zájemce z řad zájemců o koupi ojetého vozidla. Ve svých obchodních místech umožňuje na základě VIN zjistit základní informace o historii vozidla. Informace dodává společnost Cebia a její využití je určeno i pro neklienty a není podmíněno sjednáním pojištění. Kompletní prověření vozidla umožňuje pojišťovna v případě zájmu za výrazně nižší poplatek.
 
„Už základní rozsah prověření historie vozidla přináší zajímavé informace. Celý proces je přitom velmi jednoduchý. Je to náš příspěvek k tomu, abychom motoristům při koupi vozidla pomohli se správně rozhodnout,“ vysvětluje senior manažer pojištění motorových vozidel v Generali České pojišťovně Tomáš Kabele.
 
Prověřování historie vozidla běží online za podpory společnosti Cebia. Systém Autotracer následně téměř obratem vygeneruje sadu informací. Vyhledává přitom v českých i evropských databázích. Záznamy pocházejí z 20 zemí od více než 2000 partnerů z celé Evropy. Zájemce tak může jednoduše získat prověření téměř jakéhokoli vozidla. Podmínkou je pouze zadání 17místného výrobního čísla vozidla - VIN. Prověřit lze osobní, užitková i nákladní vozidla, motocykly i jiné.
 
Prověření historie vozidla je dostupné ve všech obchodních místech a pobočkách Generali České pojišťovny. „Využití služby není vázané na to, zda jde o našeho klienta. Podmínkou není ani sjednání pojištění,“ upozorňuje Tomáš Kabele.
 
Základní prověření doplňují další zvýhodněné služby, které zájemci díky spolupráci mezi Generali Českou pojišťovnou a Cebií mohou získat za výrazně zvýhodněných podmínek. Patří mezi ně možnost kompletního prověření vozidla za akční cenu 350 Kč a dále sleva 50 % na pískování skel.
 
Základní rozsah prověření historie
Na základě VIN vozu jsou k dispozici tyto záznamy: 
- potvrzení o případném poškození vozidla
- info o výměně čelního skla
- info o malé škodě do 20 000 Kč
- info o střední škodě do 100 000 Kč
- informace o velké škodě nad 100 000 Kč
- info o totální škodě
- ověření, že vozidlo není odcizeno
- původ vozidla