isuzu na český trh | Aktuality | autoweek.cz

Isuzu na český trh

Isuzu na český trh

18.03.2010 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Importér Isuzu D-MAX startuje svoji obchodní činnost v České republice.

Po vybudování dealerské sítě v Německu a v Rakousku a s konstantním růstem prodeje v obou zemích startuje Isuzu svoji činnost i v České republice.

Isuzu Sales Deutschland (ISD), společný podnik Mitsubishi a Isuzu Motors, je prostřednictvím své organizační složky oficiálním zástupcem výrobce pro prodej a servis vozů Isuzu D-Max v České republice. Hlavním úkolem organizační složky je vybudování sítě prodejců a zajištění odbytu a servisu vozů Isuzu D-Max.

Isuzu Sales Deutschland plánuje v letošním roce vybudovat rozsáhlou dealerskou síť v České republice a nabídnout firemní i soukromé klientele pick-upy s vynikajícími užitnými vlastnostmi za příznivou cenu.

Tři velikosti kabin, pohon zadních či přiřaditelný pohon všech kol, přímo řazená a samočinná převodovka, dva vznětové motory (2,5 l/100 kW/136 k a 3,0 l/120 kW/163 k) s možností přídavné řídící jednotky zvyšující výkon na 110 kW/150 k (2,5 l) a 136 kW/185 k (3,0 l ), dvě úrovně výbav (Basic a Custom)  činí z Isuzu D-Max vozidlo s možností mnohostranného využití. Karoserie jsou Single Cab je s dvousedadlovou dvoudveřovou kabinou, Space Cab se čtyřmi sedadly ve dvou řadách nebo pětisedadlový Double Cab.

Konstrukce karosérie s podvozkem se žebřinovým rámem a oboustranně galvanizovanými plechy je dobrým základem pro dlouhou životnost a spolehlivost. Bezpečnostní vybavení zahrnuje airbagy řidiče a spolujezdce.

Isuzu nabízí řidičům, kteří mají rádi sportovní terénní jízdu, jako příslušenství sportovnější podvozek Offroad – reserve. Sada Bodylift-Kit se skládá z ochranných plechů podvozku a kombinací pneumatik s disky kol, speciálně upravených pro sportovní jízdu v terénu a současně pro bezpečný provoz na silnicích.