opel startuje další „čtyřiadvacítku“ | Aktuality | autoweek.cz

Opel startuje další „čtyřiadvacítku“

Opel startuje další „čtyřiadvacítku“

19.02.2021 | | Aktuality

Nové vozy se zvýhodněním z pohodlí domova - letos poprvé s možnost financování bez navýšení. V nabídce jsou i užitkové vozy.
Každý rok na jaře automobilka Opel rozjíždí svoji kampaň „Opel 24 hodin“. Ta se letos rozjede v pondělí 22. února a potrvá až do soboty 6. března 2021.
 
Ojedinělá prodejní kampaň přináší akční ceny. Například model Insignia GSi lze získat se zvýhodněním 260 000 Kč, přičemž zákazník dostane dokonale vybavený vůz s motorem o výkonu 170 kW (230 k), devítistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol prostřednictvím unikátního systému Twinster AWD.
 
K výhodným cenám se přidávají další benefity, jako je např. pětiletá záruka se službami Opel asistence nebo vybrané originální příslušenství Opel plošně se slevou 35 %, na vybrané produkty dokonce až 45 %.
 
Nejsilnějším argumentem, se kterým Opel přichází letos poprvé, je výhodné financování s 0% navýšením. V praxi to znamená, že zákazník vůbec nemusí mít k dispozici celou hotovost, ale svůj vůz splatí v domluvených splátkách, přičemž v součtu nepřeplatí původní cenu vozu ani o korunu.
 
Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel se kvůli restrikcím pojede především online přes webové stránky www.opel24hodin.cz. V kampani Opel 24 hodin je možné vybírat z nabídky skladových vozů nebo vůz sestavit podle vlastních představ a zadat jej do výroby.
 
Novinkou v nabídce prodejců bude nový crossover Opel Mokka, který je k dispozici i jako elektromobil. Zájemci si mohou vybrat jakýkoli model z nabídky německé automobilky od Corsy přes Combo Life, Astru, nový Crossland až po SUV Grandland X, luxusní Insignii a Zafiru Life.
 
V nabídce jsou i užitkové vozy.