opel zafira life - světová premiéra v bruselu | Aktuality | autoweek.cz

Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu

Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu

21.01.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Opel na autosalonu v Bruselu ve světové premiéře představil nový model Zafira Life. Opel, který letos oslavuje 120 let výroby automobilů, poprvé veřejně vystavil i studii Opel GT X Experimental.
Spolu se světovou premiérou Zafiry Life je další velkou atrakcí autosalonu v Bruselu veřejná premiéra studie Opel GT X Experimental. Tato studie naznačuje budoucnost značky Opel a ukazuje, co od ní mohou zákazníci očekávat. Opel elektrifikuje svůj modelový program a investuje do rostoucích segmentů trhu, tak, aby se stal trvale ziskovou a globální značkou.
 
Zafira Life je MPV, které bude Opel nabízet ve třech délkách: Small (460 cm), Medium (495 cm) a Large (530 cm). Každá z nich může mít podle přání zákazníků až 9 sedadel. Hned od uvedení na trh bude k dispozici i verze s pohonem všech kol. Začátkem roku 2021 Opel začne prodávat také plně elektrickou verzi.
 
Studie GT X Experimental ukazuje elektrickou a plně digitálně propojenou mobilitu budoucnosti v podání Opelu. Studie zároveň poskytuje náhled do buducnosti designu značky s mnoha charakteristickými stylistickými prvky, které se stanou typické pro vozy Opel po roce 2022.
 
Opel bude ve svém jubilejním roce 2019 pokračovat ve své úspěšné produktové ofenzívě - kromě modelu Vivaro nové generace a verze Grandland X plug-in hybrid bude hrát důležitou roli především Corsa nové generace. Ta bude k dispozici i s plně elektrickým pohonem. Nabídku značky Opel navíc letos doplní akční verze 120 let v řadách Adam, Corsa, Astra, Insignia, Zafira, Crossland X, Mokka X a Grandland X vybavené různými high-tech systémy a komfortními a speciálními designovými prvky.
 
  • Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu
  • Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu
  • Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu
  • Opel Zafira Life - světová premiéra v Bruselu