ozdobená škoda kamiq scoutline | Aktuality | autoweek.cz

Ozdobená Škoda Kamiq ScoutLine

Ozdobená Škoda Kamiq ScoutLine

16.01.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Městské SUV Škoda Kamiq v nové výbavové verzi s dobrodružným vzhledem s výraznými karosářskými doplňky a full-LED zadními světlomety je první SUV značky ve variantě ScoutLine. Bude mít svou premiéru na ženevském autosalonu v březnu 2020.
Škoda doplní nabídku verzí svého městského SUV Kamiq o variantu ScoutLine. Po lifestylové variantě Monte Carlo má Kamiq ScoutLine mimo jiné i na matově černé kryty lemů blatníků, robustní stříbrné karosářské prvky, velká hliníková kola 17“ nebo 18“ a full-LED zadní světlomety. Kamiq ScoutLine má specifický přední spojler s ližinami a zadním difuzorem ve stejném stříbrném odstínu, jaký mají kryty prahů, kryty vnějších zpětných zrcátek a střešní nosič. Výrazným prvkem jsou také tónovaná boční a zadní skla Sunset v kombinaci s chromovanými rámy oken.
 
V interiéru se vyznačuje specifickými dekoračními lištami v dekoru jasanového dřeva nebo za příplatek v broušeném dekoru Dark Brushed a s chromovanými vyústkami ventilace. Pedály mají kryty v hliníkovém dekoru. Výškově nastavitelná přední sedadla mají speciální potah ScoutLine z prodyšné látky ThermoFlux a mikrovlákna Suedia. Volant, páka ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potaženy kůží. Interiér je podsvícen bílým, červeným nebo oranžovým ambientním osvětlením.
 
Škoda Kamiq ScoutLine je v nabídce ve všech barvách a s kompletní nabídkou motorů této modelové řady. Ta zahrnuje tři zážehové motory na benzin, jeden vznětový motor a motor G-Tec, poháněný zemním plynem (CNG). jejich výkony jsou v rozmezí od 66 kW (90 k) do 110 kW (150 k).
 
Škoda Kamiq je prvním SUV značky, které bude k dispozici i ve variantě ScoutLine. Svou premiéru bude mít počátkem března na autosalonu v Ženevě a na trh bude uvedena v létě 2020.
 
  • Ozdobená Škoda Kamiq ScoutLine
  • Ozdobená Škoda Kamiq ScoutLine