konference crash hunting | Aktuality | autoweek.cz

Konference Crash hunting

Konference Crash hunting

06.05.2013 | Matějka Antonín | Aktuality

Dne 16. května 2013 se v Praze, v konferenčním centru PwC, uskuteční konference s názvem Crash hunting: asistenční služba jako (ne)potřebný partner pořádaná společností SmithNovak.

Akce reaguje na alarmující nárůst počtu klientů zneužitých tzv. lovci nehod a je jednou z aktivit směřujících ke zlepšení podmínek pro pojišťovny, leasingové společnosti, asistenční služby a automobilové společnosti, které mají zájem na poskytování kvalitních služeb.  

 

Na konferenci zazní příspěvky zástupců pojišťoven Allianz a Generali, České asociace asistenčních služeb, Ford Motor Company, Partners, policie ČR, Deloitte Legal/Ambruz & Dark a poslance PSP ČR pana Stanislava Humla. Budou zveřejněny konkrétní ukázky následků dopravních nehod automobilů ve špatném technickém stavu, příklady využití telematiky v pojišťovnictví i automobilovém průmyslu, příklady konkrétních dopadů nesmluvních asistenčních služeb na klienty pojišťoven, strategie minimalizace nákladů na LPÚ, postoj nezávislé likvidatury škod a role zprostředkovatelů ve vzdělávání zákazníků.

 

Vzhledem k vysokému zájmu o tuto akci je konference nabízena za speciální cenu 3 750,- CZK bez DPH při registraci 5 a více účastníků.

 

Pro více informací a registraci navštivte webové stránky www.smithnovak.cz