podzimní novinky alcar bohemia | Aktuality | autoweek.cz

Podzimní novinky Alcar Bohemia

Podzimní novinky Alcar Bohemia

07.10.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nové designy litých kol od značky Dezent a k litým kolům AEZ a Dotz bezpečnostní šrouby zdarma.
První novinka letošní zimy nejen pro vozy SUV nabízí odolný a dynamický design. Sofistikované dvojité paprsky Dezent TA silver dokonale splynou se siluetami moderních vozů, jakými jsou například Škoda Karoq a Kodiaq, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe, Volvo XC 40, Audi Q3 nebo BMW X3. Dezent TA silver jim nabízí rozměry od 16“ až do 20“ a na mnoho modelů je k dispozici dokonce v originálním rozměru s ECE homologací. Kola Dezent dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí. 
 
Dvojice elegantních novinek Dezent TW a Dezent TW dark s designem sedmi roztočených paprsků je další atraktivní možností, jak obout svůj vůz pro zimní jízdu. Nabízí širokou variabilitu aplikací například pro vozy Škoda Rapid, VW Golf a Passat, Ford Focus, Mercedes A-třídy nebo nové BMW 3 a 5 či Audi A6. Pro mnoho modelů jsou novinky k dispozici v originálním rozměru se schválením ECE a není je tak třeba zapisovat to technického průkazu vozidla. Německý výrobce Dezent nabízí design TW ve 2 barevných variantách, s klasickým stříbrným lakem a s blyštivým černým lakem doplněným leštěným lemem límce.
 
Alcar se opět snaží zákazníkům ulehčit výběr zimní sady kol a pneumatik a ze své nabídky 75 designů litých kol vybral osmičku designů vhodných na zimu, které zařadil do své podzimní nabídky Elegance i v zimě. Motoristé v ní naleznou úplné novinky od značky Dezent i na zimu vhodné designy od značek AEZ, a Dotz. Motoristé samozřejmě mohou při výběru kol na zimu bez obav sáhnout po kterémkoliv litém kolu od značek AEZ, Dotz a Dezent s jistotou tříleté záruky. V případě, že si vyberou jakýkoliv design od značky AEZ nebo Dotz a objednají si ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od Alcaru zdarma. Tato akce platí až do 30. 11. 2019, takže ji stihnou i ti, kteří budou přezouvat na zimní pneumatiky až v pozdějším termínu.
 
  • Podzimní novinky Alcar Bohemia
  • Podzimní novinky Alcar Bohemia
  • Podzimní novinky Alcar Bohemia
  • Podzimní novinky Alcar Bohemia