Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations v Pebble Beach

  18. 08. 2014 - Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations v Pebble Beach

  Nejrychlejší Land Rover - Range Rover Sport SVR s přeplňovaným motorem V8 - se představil během Soutěže elegance v Pebble Beach. Spolu s ním oddělení Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations představilo i dva unikátní vozy Jaguar - F-TYPE Project 7 a E-Type Lightweight. 

 • Čínská expanze z Bulharska

  18. 08. 2014 - Čínská expanze z Bulharska

  Bulharská společnost Litex Motors rozšiřuje své působení ve východní Evropě, kam bude vyvážet vozidla čínské značky Great Wall vyráběná v Bulharsku.

 • EU zpochybňuje čínské protikartelové kroky

  15. 08. 2014 - EU zpochybňuje čínské protikartelové kroky

  Automobilky Audi, BMW a Mercedes-Benz společně snižují ceny, aby uklidnily čínské regulátory pokutující nepřiměřeně vysoké ceny nových automobilů i náhradních dílů. Pod tlak se dostal i čínský partner General Motors Shanghai GM.

 • Jen čtyři hodiny na odpověď

  12. 08. 2014 - Jen čtyři hodiny na odpověď

  Nezávislý průzkum společnosti GForces, uskutečněný ve Velké Británii, ukázal, že by pracovníci autoservisů a prodejen autodílů neměli podceňovat elektronickou komunikaci. Plných 42 % motoristů  ztrácí zájem o služby servisu po čtyřech hodinách bez odpovědi.

 • Pětinu nových vozů Ford v Evropě pohání motor 1,0 EcoBoost

  12. 08. 2014 - Pětinu nových vozů Ford v Evropě pohání motor 1,0 EcoBoost

  Pětina všech nových vozů Ford prodaných v Evropě během prvního pololetí 2014 byla vybavena motorem 1,0 EcoBoost. Volí jej třetina zájemců o modely Focus a Fiesta.

 • Představitelé automobilek do vězení?

  08. 08. 2014 - Představitelé automobilek do vězení?

  Nový zákon z amerického senátu, reagující na opožděnou reakci vedení General Motors na problémy se zapalovacím klíčkem, hrozí představitelům automobilek, kteří zaviní prodlení při svolání smrtelně nebezpečných automobilů k opravě, že by mohli strávit část života ve vězení.

 • Nová Fabia s novými motory

  07. 08. 2014 - Nová Fabia s novými motory

  Nová Škoda Fabia dostane zcela nové motory Euro 6 s nižší spotřebou - čtyři zážehové a tři vznětové. Nejúspornější verzí bude Škoda Fabia GreenLine se spotřebou 3,1 l/100 km a tedy emisemi CO2 82 g/km.

 • Benzin nebo naftu?

  31. 07. 2014 - Benzin nebo naftu?

  Infografika od společnosti Bosch pomůže motoristům ke správnému rozhodnutí.

 • Souboj Toyoty s Volkswagenem - ale o co?

  30. 07. 2014 - Souboj Toyoty s Volkswagenem - ale o co?

  Všechna média hlásí, že Toyota Motor udržela za první pololetí vedoucí postavení největšího výrobce automobilů na světě, protože prodala nejvíc aut, ale Volkswagen se jí opět přiblížil. Jenže to vše jsou nedůležité údaje.

 • Škoda doporučuje řešení nejčastějších komplikací s vozem

  29. 07. 2014 - Škoda doporučuje řešení nejčastějších komplikací s vozem

  Řidiči by při plánování dlouhých cest neměli zapomínat na kontrolu technického stavu vozu. Odborníci automobilky Škoda připravili pro motoristy přehled častých komplikací na cestách a soubor doporučení, jak si v případě nenadálé situace počínat.


<< < 75 / 249  > >>