posledních 50 vstupenek v prodeji | Aktuality | autoweek.cz

Posledních 50 vstupenek v prodeji

Posledních 50 vstupenek v prodeji

29.01.2018 | | Aktuality

Více než 400 lidí již zakoupilo svou vstupenku na Diagnostic Con a posledních 50 jich od pondělí uvolňujeme do prodeje. Akce se koná již ve čtvrtek a každému účastníkovi musíme připravit celodenní občerstvení, které spolu s dalšími věcmi zajišťujeme v ceně vstupného.
Chcete se registrovat na poslední chvíli? Žádný problém. Registraci na Diagnostic Con 2018 však raději proveďte ihned skrze online formulář a po obdržení proforma faktury obratem zaplaťte vstupenku. Až poté považujeme registraci za závaznou a odesíláme vám vstupenku.
 
Čekejte nadupané interaktivní školení přímo z pódia
Při Diagnostic Conu odprezentujeme ty nejnovější poznatky v diagnostice závad na automobilech, které chystáme implementovat do našich školení. Letos jsou nové poznatky obzvláště šťavnaté, a proto jsme se rozhodli vše propojit přímo s interaktivními ukázkami přímo na vozidlech na pódiu, odkud se vše bude z několika kamer promítat na hlavní plátno.
 
Setkání, workshopy a bohaté občerstvení o přestávkách
Na obecné povídání nás moc neužije. Konkrétní a věcné, takové jsou vždy intenzivní diskuse na problémy účastníků Diagnostic Conu, které patří beze sporu k elitě českého opravárenství. Zapojit se přitom můžete do workshopů na přistavených vozidlech a vyzkoušet tak diagnostická zařízení našich partnerů. Těšit se můžete i na bohaté občerstvení v ceně vstupného, počínaje snídaní.
 
Diskuse s Ministrem dopravy a jinými čestnými hosty
Diskuse s ministrem dopravy Danem Ťokem na minulém Diagnostic Conu v roce 2016 dopomohla k záchraně emisních stanic zřizovaných u autoopraven. Ty měly dle názoru silných lobbistických skupin zaniknout k roku 2022. Letos chceme panu ministrovi prezentovat dosavadní dílčí úspěchy a argumentovat pro zcela zásadní systémové změny, které jsou dalekosáhleji škodlivější, a dokonce sloužící k diskriminaci ve volnosoutěžním podnikání. Faktem je nadále i to, že emisními stanicemi nadále projíždějí auta s vytlučenými filtry částic ba dokonce se svítící kontrolkou MIL, DPF či dokonce v nouzovém režimu. Není se čemu divit, když školení a metodika vypadají tak jak vypadají.
 
Vyhlášení Diagnostika roku a další program
I letos oceníme pilné diagnostiky v jejich snaze najít co nejefektivnější metody při hledání závad a neméně i ty, kteří pomáhají v osvětě a pomoci svých kolegů a majitelů vozidel. Vítězové čtyř kategorií Diagnostik, Rádce, Průkopník a Skokan roku, si odnesou ceny z dílny mistra skláře Pačínka, vyrábějící pro renomované společnosti, jako je např. Lasvit, jenž dodával i filmové ocenění Český lev nebo cenu pro vítěze Tour de France.
 
Možnosti příjezdu a parkování u Fora Karlín
Pronajali jsme parkovací plochu přímo naproti Foru Karlín, která však nemusí pojmout všechna vozidla účastníků. Forum Karlin má perfektní spoj z metra a proto zvažte i parkování na kraji Prahy či příjezd vlakem a autobusem. Pro bezproblémový příjezd proto shlédněte informační stránku, kterou jsme pro tyto účely připravili.