Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Když dojde proud

  02. 08. 2018 - Když dojde proud

  Organizace AutoBest uskutečnila první srovnávací elektromobilů ukazující jejich skutečný dojezd při jízdě blízké metodice měření WLTP. Výsledky testu doplňujeme ještě o popis toho, jak se každé z vozidel chová v poslední fázi před úplným vybitím akumulátorů.
 • AutoBest testoval elektromobily

  24. 07. 2018 - AutoBest testoval elektromobily

  Organizace AutoBest uspořádala první evropský srovnávací test skutečného dojezdu elektromobilů s dojezdem přes 200 km podle metodiky WLTP dostupných na evropském trhu. Většina vozidel skutečně dosáhla uváděný dojezd.
 • Gerlach v prvním tendru

  20. 07. 2018 - Gerlach v prvním tendru

  Taktické obranné vozidlo 4x4 Gerlach společnosti Zetor Engineering Slovakia vstoupilo do prvního tendru. Testy splňují očekávání.
 • Závodní Cupra e-Racer na trati

  09. 07. 2018 - Závodní Cupra e-Racer na trati

  Testy na závodním okruhu potvrdily úspěšnou integraci akumulátorů do celkové konstrukce vozidla.
 • Projekt sdílení elektromobilů pro firmy Flexiauto

  02. 07. 2018 - Projekt sdílení elektromobilů pro firmy Flexiauto

  Společnost innogy a skupina Auto Palace otestují sdílení 15 elektromobilů. Pilotní projekt je určený pro firmy z Prahy, které využijí možnost parkování v modrých zónách zdarma. Prvním klientem je velkoobchodní řetězec Makro.

 • Vědci z ČVUT s Porsche otestovali řízení Drive by wir

  30. 05. 2018 - Vědci z ČVUT s Porsche otestovali řízení Drive by wir

  Do 10 let budeme auta řídit jako letadla, říkají vědci z ČVUT. Novou technologii Drive by wire otestovali spolu s Porsche.

 • V Rusku testovali autonomní Superb

  10. 05. 2018 - V Rusku testovali autonomní Superb

  Pod dohledem ruského ministerstva dopravy uskutečnila agentura Rosavtodor dosud nejrozsáhlejší test pěti autonomních vozidel na veřejné komunikaci na ruském území. Jedním z těchto vozidel byla i Škoda Superb organizace StarLine.
 • Nové BMW řady 8 Coupé

  09. 05. 2018 - Nové BMW řady 8 Coupé

  Nové BMW řady 8 Coupé prochází závěrečnou fázi vývoje sériového modelu - dynamické jízdní testy ve Walesu demonstrují harmonickou souhru pohonu a podvozku, ale také schopnost jízdy na závodních okruzích i komfort na dlouhých cestách.
 • Inovativní dopravní řešení pro velká města

  30. 04. 2018 - Inovativní dopravní řešení pro velká města

  Ford na přehlídce užitkových vozidel v Birminghamu vystavil inovativní řešení městské mobility v podobě dodávkového vozu Transit Custom plug-in hybrid z londýnské testovací flotily.
 • Volkswagen I.D. R Pikes Peak už se testuje

  27. 04. 2018 - Volkswagen I.D. R Pikes Peak už se testuje

  Závodní prototyp s elektrickým pohonem, s nímž chce Volkswagen překonat traťový rekord elektromobilů při legendárním závodě do vrchu Pikes Peak, vyjel k prvním testovacím jízdám na okruhu Alés ve Francii.


<< < 10 / 56  > >>