pozvánka na diagnostic con 2018 | Aktuality | autoweek.cz

Pozvánka na Diagnostic Con 2018

Pozvánka na Diagnostic Con 2018

18.01.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Minulý Diagnostic Con byl ovlivněný kauzou Diesel Gate. Tentokrát se emisím sice také nevyhneme, ale těšit se můžete především na nejnovější poznatky v diagnostice závad. Čekejte nabité školení nejnovějšími informacemi. Diagnostic Con se uskuteční 1. února 2018 v sále Forum Karlín.
Za poslední dva roky jsme při poskytování technické podpory a diagnostických analýzách přišli na mnoho triků, které vám na Diagnostic Conu odprezentujeme. Těšit se můžete na přednášky plné cenných informací a workshopy, kde si vše budete moci vyzkoušet.
 
Vozidla budeme diagnostikovat přímo na pódiu
Tentokrát budeme diagnostikovat na přistavených vozidlech nejen při šesti partnerských workshopech. Vozidla budou i přímo na pódiu, a tak přednášky získají nový rozměr živých školení, při kterých praktické ukázky nových diagnostických metod, budete moci sledovat přímo na velkém plátně. Těšte se na nabitý den informacemi s názornými ukázkami, jak je znáte z našich školení.
 
Proč se některé opravny neúspěšně perou s filtry částic?
Důvod je historicky daný: nejsou zkušenosti. Nemají je ani majitelé aut ani někteří opraváři. Donedávna stát nechal filtry osm let vytloukat. Příčiny problémů zná každý, totiž že filtr částic na konci výfuku nutně „schytá“, a to doslova, všechny neduhy, co se dějí před ním. Jsme na nejlepší cestě brzy zvládat většinu problémů s filtry částic a nabízet řešení, které představíme na Diagnostic Conu.
 
Sazemi se filtr ucpávat nesmí!
Proč se stále tolik majitelů vozidel vrací do autoservisů s ucpaným DPF? Jak nejlépe postupovat při opravě vozidla s ucpaným DPF? Abyste si nad opravou takového vozidla nelámali hlavu, rozhodli jsme se na Diagnostic Conu odprezentovat veškeré dosavadní výsledky našich analýz, a připravujeme na toto téma i jeden Workshop.
 
Proč prověřovat kvalitu náhradních dílů?
„Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci“ - známé rčení, které poukazuje na „levné“, které se však může naopak prodražit. V diagnostice toto platí dvojnásob, protože pokud neověřený náhradní díl namontujete, může závada přetrvávat, ba dokonce se stav opravovaného vozidla může i zhoršit.
 
Diagnostické finty zkracují analýzy příčin závad až o 80 %
„Diagnostické finty“ jsou vítaným příkladem toho, jak výjimky potvrzují pravidla. Normálně jsou k hloubkové analýze zapalování doporučené adaptéry a přesný osciloskop zapalování! Co když ale nemáme čas?
 
Jak efektivně seřizovat a opravovat oldtimery
Že se oldtimery a youngtimery nikdy neseřizovaly tak přesně jako dnes vám ukážeme v jedné z přednášek. Dozvíte se vše o moderních metodách mapování otryskování prvního i druhého stupně, optimalizaci bohatosti směsi v zátěžových i v dynamických režimech, nastavení hladiny paliva v plovákové komoře, nastavení sytiče a další nutnosti, aby motor běžel, že se vám srdce rozbuší.
 
ASEM na akci Diagnostic Con 2018
ASEM se účastní akce Diagnostic Con, kde před dvěma roky v boji za záchranu Měření emisí u opraven prakticky vznikl. Jedním z našich dalších palčivých témat je i kvalita náhradních dílů, které v autech nefungují dobře a s nimi spojené nežádoucí prodlevy a finanční ztráty v našem podnikání.
 
Ještě něco málo z plánovaného obsahu:
- Jak zkrátit dobu prvních kroků analýzy
- Jak se seřizují a diagnostikují veteráni
- Jak prověřovat kvalitu náhradních dílů
- Proč se ucpávají filtry částic
- Tři nefunkční filtry a investice za 70 000 Kč
 
Na adrese http://www.diagcon.cz/blog přibývají video-ochutnávky prezentací a workshopů, které budou "na živo" předváděny na pódiu karlínského Fóra. Auta zde budou moci i vrčet a obrazovky budou vše přenášet na obří obrazovky.
 
Registraci provádějte online na www.diagcon.cz/registrace
Více na www.diagcon.cz