představuje se nový nissan micra n-tec | Aktuality | autoweek.cz

Představuje se nový Nissan Micra N-Tec

Představuje se nový Nissan Micra N-Tec

01.09.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nová verze N-Tec modelu Nissan Micra bude v prodeji od září. Nabídne nový styl interiéru a exteriéru i moderní techniku vycházející z crossoverů Nissan včetně systému NissanConnect nové generace a nového parkovacího asistentu.
Nissan představuje speciální verzi svého malého vozu Micra s novými designovými prvky interiéru a exteriéru a novou technikou v cenově dostupné podobě.
 
Micra N-Tec zahrnuje kompletní výbavu verze Acenta s řadou modernizací. Výbava obsahuje navigační systém NissanConnect 2. generace, vyvinutý pro řadu crossoverů značky Nissan a zahrnující aplikace jako je TripAdvisor a vyhledávání Google. K dalším vylepšením patří dešťovým senzor, automatické přepínání světel, světla do mlhy, automatická klimatizace, zadní parkovací senzory a systém měření parkovacího místa.
 
Přepracovaný exteriér přebírá prvky modelu Note s 16" hliníkovými koly a chromovanými ozdobnými prvky. Také interiér dostal elegantní novou tvář se sportovním koženým volantem s modrým obšitím a sladěným dvoutónovým modročerným čalouněním s modrým stehováním. Středová konzola nové generace je v lesklém černém provedení s chromovými prvky.
 
Nejnovější verzi vozu Micra pohánějí motory Euro 6 - zážehový 1,2 o výkonu 59 kW (80 k) s kombinovanou spotřebou 5,0 l/100 km a zážehový 1,2 DIG-S o výkonu 72 kW (98 k) se spotřebou 4,1 l/100 km.
 
Nissan Micra N-TEC bude v prodeji od září 2015 a svou premiéru si odbude 15. září 2015 na autosalonu ve Frankfurtu. Cena Nissanu Micra ve verzi N-TEC začíná na 275 400 Kč.