presidentská podpora pro značku ds | Aktuality | autoweek.cz

Presidentská podpora pro značku DS

Presidentská podpora pro značku DS

16.05.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nově zvolený francouzský president Emmanuel Macron si pro svou první cestu ve funkci zvolil nový model společnosti DS Automobiles DS 7 Crossback. Vůz DS 7 Crossback v úpravě Présidentiel dostal mj. otevírací střechu, aby mohl nový prezident pozdravit Francouze na Champs-Elysées.
Pro značku DS je velkou ctí, že si nový president zvolil pro své uvedení do úřadu vůz DS 7 Crossback, který se tak, několik měsíců před uvedením na trh, objevil na veřejnosti. DS Automobiles tím navázala na tradici poskytování oficiálních vozů francouzským presidentům.
 
Uvedením DS 7 Crossback v lednu 2018 exkluzivní značka koncernu PSA zahájí vlnu nových modelů plánovaných pro následujících šest let.
 
DS 7 Crossback Présidentiel
Technici a řemeslníci značky DS připravili tohoto jedinečné presidentské auto, které jako první DS 7 Crossback vyjelo na silnici sedm měsíců před zahájením jeho prodeje. Auto v modré barvě je opatřeno stahovatelnou střechou na míru a prvky, které určují identitu presidentského vozu (nápisy Francouzská republika, držák standardy atd.).
 
Interiér vozu je v černé kůži Art Leather (Inspiration Opéra) doplněné exkluzivním francouzským materiálem Toile de Laque, který je dílem Ateliéru Maury. 20“ kola nesou pozlacené ozdobné prvky. K dispozici jsou všechny prvky špičkové technologické výbavy řady DS 7 Crossback, které budou moci využívat i budoucí zákazníci: DS Connect Pilot, který otevírá cestu k autonomnímu řízení bez zásahu řidiče, DS Active Scan Suspension - pérování, které dokáže předvídat nerovnosti vozovky na základě informací z kamery, neustále působí na jednotlivé tlumiče a tím garantuje zcela plynulou jízdu s mimořádným komfortem.
 
  • Presidentská podpora pro značku DS
  • Presidentská podpora pro značku DS
  • Presidentská podpora pro značku DS
  • Presidentská podpora pro značku DS