připravuje se transport expo | Aktuality | autoweek.cz

Připravuje se Transport Expo

Připravuje se Transport Expo

24.10.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Transport Expo představí širokou nabídku deseti značek výrobců užitkových vozů do 3,5 t a nové trendy v oblasti dopravy.
Ve dnech 22. - 24. listopadu se na výstavišti PVA Expo Praha uskuteční jediný veletrh v ČR zaměřený na užitkové automobily a přepravu osob Transport Expo. Budou se zde prezentovat výrobci a prodejci dopravní techniky i poskytovatelé služeb, jejichž činnosti souvisejí se silniční dopravou.
 
Jedná se například o výrobce a dodavatele dílů pro vozidla, olejů a maziv, vybavení servisů a servisní techniku, leasingové a další finanční služby, oblast pojištění vozidel a dopravy, ale také o nejmodernější oblast alternativních pohonů.
 
Na výstavě se představí současný obor dopravy spolu s nejnovějšími trendy a směry budoucího vývoje. Tuto oblast podpoří také doprovodný program, který nabídne cyklus přednášek a konferencí nejen pro odborníky. Akce nabídne i bohatý program pro širokou veřejnost, například možnost vyzkoušet řadu exponátů přímo v praxi, simulátory dopravních nehod nebo se stát přímými účastníky soutěží.
 
Významnou oblastí prezentovanou na výstavě Transport Expo budou užitkové automobily do 3,5 t. Na vnitřní i venkovní výstavní ploše se představí široká nabídka vozů od více než deseti značek. Najdete zde automobily pro firemní i soukromé využití v různých karosářských úpravách, stejně jako speciální nástavby a vestavby.
 
Pokud chcete navštívit výstavu Transport Expo, můžete získat snadno volnou vstupenku dvěma způsoby. Buď instalací mobilní aplikace nebo objednáním e-ticketu.
 
Uzávěrka objednávek na poslední volné plochy je do konce října. Kontaktujte nás a společně pro vás připravíme co nejlepší řešení plochy i výstavní expozice.
 
Zajímavé semináře po celou dobu výstavy Transport Expo
V průběhu výstavy proběhnou v konferenčním prostoru semináře na zajímavá témata z oblasti dopravy. K dispozici je audio a video technika a prostor pro desítky posluchačů. Pokud byste se chtěli stát součástí tohoto programu, kontaktujte nás. Stále je možnost zařadit vaše téma do oficiálního programu akce.
 
Legislativa v dopravě se stále vyvíjí a její neznalost může způsobit vážné problémy dopravcům i samotným řidičům. Přijďte si zdarma vyslechnout seminář na následující témata a zeptat se na otázky, které vás zajímají. Zástupce skupiny 360 Payment Solutions bude informovat o:
- zákonu o minimální mzdě ve Francii (Loi macron) a v jiných západních státech
- výkladech pojmů kabotáž a licence
- problémech souvisejících s pracovním časem v dopravě (45 hod. odpočinek strávený ve vozidle a jiné)
- praktických radách k jednotlivým tématům
- a jiných zajímavostech
 
Seminář se koná v úterý 22. listopadu ve 14 hodin v konferenčním prostoru haly č. 4.
 
Více informací o výstavě Transport Expo naleznete na www.transportexpo.cz.
  • Připravuje se Transport Expo
  • Připravuje se Transport Expo