program opel handycars získal prestižní cenu mosty | Aktuality | autoweek.cz

Program Opel HandyCars získal prestižní cenu Mosty

Program Opel HandyCars získal prestižní cenu Mosty

25.03.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Komplexní program prodejní a servisní péče Opel HandyCars ocenila Národní rada osob se zdravotním postižením ČR.

Právě před rokem rozjel Opel v ČR svůj projekt Opel HandyCars, unikátní program komplexní podpory mobility osob se zdravotním postižením. Za za tu dobu jej už využily desítky klientů. Nyní kvality a přínos programu Opel HandyCars ocenila i Národní rada osob se zdravotním postižením ČR (NRZP) cenou Mosty pro nestátní subjekty.

„Cenu Mosty udělujeme za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch občanů se zdravotním postižením – a takovým činem program Opel HandyCars bez debaty je,“ říká Václav Krása, předseda NRZP ČR. „Mobilita je pro zdravotně postižené nesmírně citlivým momentem a Opel svým programem HandyCars výrazně usnadňuje pořízení automobilu.“

„Projekt Opel HandyCars pomáhá osobám se zdravotním postižením od prvotního poradenství při výběru vhodného vozu přes zařízení jeho přestavby na ruční řízení až po financování a pojištění,“ vysvětluje Pavel Šilha, ředitel českého zastoupení značky Opel (na fotografii s Václavem Krásou, předsedou NRZP ČR, a Antonínem Pokorným, manažer projektu Opel HandyCars).

Kromě osob se zdravotním postižením je projekt Opel HandyCars určený také pro organizace pro zdravotně postižené, neziskové a charitativní organizace a také pro válečné veterány.

Projekt HandyCars nabízí klientům zvláštní cenové zvýhodnění na vozy Opel. Koupi vozu může usnadnit i výhodný pětiletý spotřebitelský úvěr Opel HandyCars, který Opel připravil spolu se společností UCL.

„Při využití úvěru Opel HandyCars získává klient navíc CCS kartu na pohonné hmoty v hodnotě 5000 korun,“ říká Antonín Pokorný, manažer projektu Opel HandyCars. „Spolu s pojišťovnou Wüstenrot dokážeme klientům nabídnout i zvýhodněné pojištění.“

Velkou výhodou značky Opel je široká škála modelů všech tříd a koncepcí, díky čemuž si z této palety může vybrat každý zákazník. Díky výhodné ceně a protisměrně otvírajícím se dveřím je velmi oblíbeným modelem pro přestavby například Opel Meriva. Exkluzivním úpravcem vozů Opel pro zdravotně postižené je společnost JP Servis, která má v tomto směru dlouholeté zkušenosti.

„Klienty programu Opel HandyCars považujeme za prioritní zákazníky,“ říká Igor Duszek, manažer poprodejních služeb společnosti Opel C&S. „Proto mají např. přednost při objednávání do autorizovaných servisů Opel, diagnostický servis bez objednávání, nabízíme vyzvednutí vozu u zákazníka zdarma do vzdálenosti 20 km, zdarma šestiletý asistenční program pro celou Evropu a samozřejmě i zvýhodněné ceny servisních prací i náhradních dílů.“

Do projektu Opel HandyCars jsou zařazení všichni dealeři sítě Opel C&S, kteří prošli náročným tréninkovým programem, takže ať už se klient obrátí na kteréhokoli z nich, má záruku, že dostane ty nejlepší služby.