program škoda handy v nové podobě | Aktuality | autoweek.cz

Program Škoda Handy v nové podobě

Program Škoda Handy v nové podobě

14.03.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Program Škoda Handy pro handicapované přichází v nové podobě a je ještě výhodnější. Handicapovaní spoluobčané mohou využít lepší služby, při pořízení vozu Škoda se jim dostane ještě větší podpory než doposud.
Projekt Škoda Handy podporuje osoby se zdravotním postižením a jejich rodinné příslušníky již od roku 2010. Tento program právě vstupuje do další fáze svého vývoje, kdy handicapovaným motoristům a cestujícím nabídne ještě větší výhody. Škoda Handy centra jsou od letošního roku dispozičně i personálně vybavena tak, aby se stala skutečným partnerem zdravotně postižených osob při nákupu a servisu osobního automobilu značky Škoda.
 
Program Škoda Handy se zaměřuje na podporu osob se zdravotním postižením. Během posledních pěti let využilo služeb programu Škoda Handy více než 3000 zákazníků.
 
Škoda Handy centra pomáhají klientům při výběru vhodného vozu a jeho úpravách, ale také při jednání s úřady a další administrativou. Poradci poskytují komplexní servis a zákazníkům asistují při zpracování žádostí o státní příspěvky na zvláštní pomůcky i na mobilitu. Mohou zajistit pomoc s vyřízením vracení daně z přidané hodnoty při nákupu nového vozu do stanovené výše, doporučí nejlepší služby pro dofinancování koupě vozu a poradí se spoustou dalších detailů, které by jinak zákazník musel řešit vlastními silami.
 
Mladoboleslavská automobilka vychází vstříc držitelům průkazů ZTP a ZTP/P nejen kvalitním poradenstvím. Nejdůležitějším kritériem při pořízení automobilu bývá finanční podpora. Proto handicapovaní motoristé mohou získat slevu na koupi nového vozu Škoda, popř. zakoupit prověřený automobil ze sítě certifikovaných a prověřených vozů programu Škoda Plus s možným odpočtem DPH. Kromě přímé slevy z doporučené pořizovací ceny automobilu v hotovosti i na úvěr je zákazníkovi obstaráno přihlášení vozu zdarma, což mu ušetří další peníze a spoustu času.
 
Stejně jako u všech ostatních klientů je samozřejmostí výkup stávajícího vozu na protiúčet – ať už standardního nebo upraveného. Vzhledem k partnerství se Škoda Financial Services se handicapovaným nabízí také zvýhodněné financování. Při akontaci ve výši od 30 % se účtuje nulový úrok.
 
K programu Škoda Handy se připojili další autorizovaní obchodníci. V současnosti jich na území České republiky operuje více než 90. Všichni partneři projektu splňují podmínky pro bezbariérový přístup do svých provozoven včetně vyhrazených parkovacích míst a dalších stanovených standardů. Každý obchodník zapojený do projektu má ve svém týmu minimálně jednoho prodejce, který se věnuje handicapovaným zákazníkům. Tento specialista doporučí nejen vhodný vůz, ale současně navrhne i optimální úpravy, které lze u vybraného automobilu zrealizovat tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám majitele.
 
Klientům je garantováno přednostní odbavení jejich automobilů při servisu nebo realizaci záručních i pozáručních oprav. Po dobu provedení nezbytného servisního zásahu mají možnost využít upravený vůz jako náhradní vozidlo. Seznam obchodníků, u nichž je náhradní vozidlo k dispozici, je aktualizován na webu Škoda Handy. Zapojení autorizovaní obchodníci poskytnou handicapovaným klientům vyzvednutí na zvoleném místě v okruhu 20 km zdarma před servisní prohlídkou i po ní.
 
Specialisté jsou schopni nabídnout handicapovaným zákazníkům pomoc při nákupu automobilu nejen ve svých Škoda Handy centrech, ale také přímo v terénu, například v místě jejich bydliště. Mapa s přehledným výčtem jednotlivých autorizovaných obchodníků značky zapojených do programu Škoda Handy je k dispozici na internetové stránce programu: http://www.skoda-auto.cz/other/skoda-handy-mapa-prodejcu.
 
  • Program Škoda Handy v nové podobě
  • Program Škoda Handy v nové podobě
  • Program Škoda Handy v nové podobě
  • Program Škoda Handy v nové podobě