první možnost v čr pořídit si zánovní vůz online | Aktuality | autoweek.cz

První možnost v ČR pořídit si zánovní vůz online

První možnost v ČR pořídit si zánovní vůz online

05.02.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Laboratoř AuresLab pro prodejce zánovních vozů Mototechna skupiny Aures Holdings od února spustila Unikátní službu v podobě pořízení auta přes internet. Vůz je dodán do 48 hodin.
Zájemci si z domova nebo kanceláře vyberou ojetý vůz, který může do dvou dnů stát před jejich dveřmi. AuresLab uvedením tohoto inovačního projektu oslavila rok své existence. Zájemci si prostřednictvím webové aplikace mohou vybírat z více než 350 vozů z nabídky Mototechny, které jsou maximálně dva roky staré, stále v tovární záruce a mají najeto maximálně 20 000 km. To umožňuje přesně specifikovat konkrétní vůz a definovat jeho stav.
 
Unikátní prodej aut on-line je spojen se službou Try&Buy, takže zákazník má možnost vůz 30 dnů (resp. 1000 km) otestovat. Zákazník si na webu Mototechny z nabídky vybere vůz, který se mu nejvíce zamlouvá. V první fázi koupě vyplní online objednávku na následný pronájem vozu na jeden měsíc s předkupním právem, během kterého si bude moci auto dostatečně vyzkoušet. Zaplatí měsíční nájem s vratnou kaucí a do 48 hodin mu bude vybraný vůz přistaven na zadanou adresu (vozí se na podvalníku). Pokud zákazníkovi vůz vyhovuje, doplatí zbytek ceny, ze které se již zaplacený nájem odečte.
 
„V České republice je to premiéra. Podobnou službu v našem oboru dosud nikdo nenabízí. Cílem e-shopu je ušetřit zákazníkům nejen čas, ale také prostředky, které by bylo potřeba vynaložit na dostavení se na jednu ze sítě poboček,“ říká výkonný ředitel AuresLab Stanislav Gálik.
 
„Aures Holdings s ročními prodeji 83 000 vozů v regionu střední Evropy udává trendy v obchodu s ojetými automobily, a proto mě těší, že prostřednictvím AuresLab přinášíme trhu další novinku, jež v Česku nemá obdoby. Nabídka Mototechny, která momentálně čítá celkem 1500 zánovních aut, je pro tento typ obchodu ideální. Naším cílem je mít tuto službu připravenou a sbírat s ní zkušenosti pro dobu, až se tento typ služby stane běžným. Chceme být první na trhu, přičemž k tomu máme k dispozici vhodná auta. Chceme pomáhat prorazit konzervativnost kupujících, nikoliv maximálně vydělávat,“ komentuje generální ředitelka Aures Holdings Karolína Topolová.