první opravdová servisní kalkulačka | Aktuality | autoweek.cz

První opravdová servisní kalkulačka

První opravdová servisní kalkulačka

11.05.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Skupina Defend Smart Repairs Group nabízí na webu Chytré opravy první opravdovou servisní kalkulačku v České republice a na Slovensku. Spustila ji spolu s novou stejnojmennou sítí cenově dostupných oprav.
Defend Smart Repairs Group, divize skupiny Defend Group, současně s uvedením nové sítě cenově dostupných oprav automobilů Chytré opravy, spustila i webové stránky s ojedinělou chytrou kalkulačkou. Díky ní zákazník dopředu zná cenu, čas a místo opravy v síti Chytré opravy a neztrácí tak čas ani peníze.
 
Defend Smart Repairs Group s pomocí chytrých technologií a skutečných oprav může být interiér a exteriér automobilu opět jako nový, a to v rozumném termínu a za rozumné ceny. Zákazník navíc předem, ještě než vyrazí z domova, ví, kolik jej bude konkrétní oprava stát.
 
Na webu www.chytreopravy.cz může zákazník projít komplexní nabídkou s detailním popisem, jednoduše spočítat cenu opravy a vytvořenou kalkulaci si uložit. S databází kalkulací pak může dál pracovat a zaslat svůj požadavek pomocí webového rozhraní do sítě Chytré opravy. Navíc může zadat i požadovaný termín opravy. Nejbližší servisní místo posléze potvrdí zákazníkovi cenu i termín, a ten pak již přijede v určený čas na určené místo, a ví, kolik bude platit.
 
Pilotní servis Chytré opravy byl otevřen v Holešově ve Zlínském regionu. V tomto centru se opravují malá až střední poškození v interiéru i na exteriéru vozidla. Díky pouze lokální opravě a lokálnímu lakování je možné na opravovaný automobil i počkat a ve většině případů není třeba řešit náhradní vozidlo. Kromě oprav v zázemí miniservisu disponují Chytré opravy i mobilním vybavením, a mohou tak určitý typ oprav zajistit i v terénu přímo u zákazníka.
 
Služby sítě Chytré opravy ocení ekonomicky smýšlející zákazníci, kteří nepreferují opravy výměnným systémem dílů, ale i uživatelé operativního leasingu, autobazary a pojišťovny. S lokálními, zároveň však kvalitními opravami, lze při likvidaci pojistných událostí výrazně ušetřit a zkrátit čas opravy. Opravy probíhají standardně do 24 hodin a pohybují se v cenové relaci 1000 až 5000 Kč v závislosti na druhu „chytré opravy“.
 
Mezi základní chytré opravy se řadí opravy 1 až 3 dílů vč. lakování, bodové opravy laku, opravy oprýskaného laku a škrábanců, opravy důlků a promáčklin (metoda PDR), opravy hliníkových kol, opravy autoskel, opravy světlometů, opravy tkanin, veluru a kožených interiérů, dále opravy strukturovaných povrchů a plastů, se specializací na opravy nárazníků, stejně jako odstranění zápachu z interiéru vozů.
 
Chytré opravy jsou nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy a Chytré mytí. V říjnu 2017 bylo otevřeno první centrum Chytrého mytí vozidel v Holešově. V brzké době se plánuje otevření dalšího centra v Praze a následovat by měla další stacionární centra i mobilní mini servisy.
 
  • První opravdová servisní kalkulačka
  • První opravdová servisní kalkulačka
  • První opravdová servisní kalkulačka