dębica uvádí pneumatiky presto uhp2 | Autoservis | autoweek.cz

Dębica uvádí pneumatiky Presto UHP2

Dębica uvádí pneumatiky Presto UHP2

04.04.2017 | | Autoservis

Za novou letní vysoce výkonnou pneumatikou Presto UHP2 s prodlouženým kilometrovým proběhem stojí pokročilá technologie.
Vedoucí polský výrobce pneumatik Dębica uvádí na trh svou nejnovější vysoce výkonnou (UHP) letní pneumatiku Presto UHP2. Náročným řidičům, kteří hledají výkonnost za konkurenceschopnou cenu, nabízí novinka díky pokročilé technologii delší kilometrový proběh.
 
Pneumatiky Dębica Presto UHP2 budou na trhu v 21 rozměrech, které pokrývají zhruba 50 % trhu letních UHP pneumatik.
 
Vynikající na mokrém povrchu
Dezén běhounu pneumatik Presto UHP2 je opatřen vysokým počtem hran (celkem je jich na jedné pneumatice 340), které prořezávají vodní film na vozovce a zaručují tak velmi dobrou ovladatelnost a brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Zaoblená vnější ramena jsou kromě toho zkonstruována tak, aby efektivně rozptylovala vodu a snižovala tím nebezpečí aquaplaningu.
                                                        
Nízký valivý odpor a vyšší kilometrový proběh
Dezén Uniform Contact Pressure rozkládá tlak po celé oblasti styku běhounu s vozovkou a zajišťuje tak rovnoměrné opotřebovávání a delší kilometrový proběh. Patní páska s optimalizovanou hodnotou valivého odporu snižuje spotřebu paliva tím, že omezuje ztrátu energie v okrajích pneumatik, a řeší tak důležitý požadavek zákazníků, kteří se rozhodují pro nákup pneumatik značky Dębica.
 
Asymetrický dezénu běhounu s tužším vnějším žebrem přináší vynikající schopnost brzdění na suchu.