revoluční celoroční pneumatiky pro mírnou zimu | Aktuality | autoweek.cz

Revoluční celoroční pneumatiky pro mírnou zimu

Revoluční celoroční pneumatiky pro mírnou zimu

01.10.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Pneumatiky Dunlop Sport All Season jsou první celoroční pneumatiky značky Dunlop a dále rozšiřují její bohaté portfolio.
Dunlop vstupuje na trh celoročních pneumatik s výrobkem s označením sněhové vločky ve skalním masivu. Pneumatiky Sport All Season se vyznačují výjimečnou ovladatelností za sucha, výbornými brzdnými vlastnostmi na mokrém povrchu a optimální funkčností v širokém rozsahu teplot. První celoroční pneumatiky značky jsou uzpůsobeny pro provoz v širokém teplotním rozmezí a nabízejí výjimečné brzdné vlastnosti na mokré a kluzké vozovce.
 
„Dunlop Sport All Season byly navrženy tak, aby nabídly prémiovou výkonnost v podnebí s mírnými zimami. S certifikací sněhové vločky ve skalním masivu se Sport All Season dokážou vyrovnat s jakýmikoli povětrnostními podmínkami - suchem, mokrem i sněhem,“ řekl marketingový ředitel společnosti Goodyear Mike Rytokoski.
 
Značka Dunlop, která je součástí portfolia společnosti Goodyear, těžila při svém vstupu do segmentu celoročních pneumatik z jejích mimořádných odborných znalostí a zkušeností. Vynálezce celoročních pneumatik Goodyear nedávno uvedl na trh pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3, nástupce celoročních pneumatik Vector 4Seasons Gen-2. Představují jedinečný koncept s žebrovým dezénem a třemi důležitými konstrukčními prvky.
 
Díky konstrukci s tvarovými zámky pneumatiky nabízejí výjimečnou ovladatelnost na suchém povrchu. Kombinace silných podkladových pláten a pevné svrchní vrstvy podporuje sportovní jízdu v zatáčkách tím, že vozu dodává lepší stabilitu.
 
Běhoun aqua-eject vytlačuje vodu a podává silný brzdný výkon na mokrém povrchu. Jeho vysoceobjemové podélné dezénové drážky a radiální záběrové hrany zajišťují důkladnější styk s vozovkou tím, že urychlují odvod vody ze stopy.
 
Dunlop Sport All Season používají směs, která se přizpůsobuje jakémukoli počasí a je zárukou optimální výkonnosti za jakýchkoli teplot a povětrnostních podmínek. Multifunkční polymerová směs dopomáhá k tomu, aby si pryž udržela pružnost v širokém rozmezí teplot.
 
Nabídka pneumatik Dunlop Sport All Season zahrnuje 31 produktových čísel v rozmezí rozměrů 14 až 18 palců. Zahájení prodeje je plánováno na říjen.