kontrolujte tlak v pneumatikách | Aktuality | autoweek.cz

Kontrolujte tlak v pneumatikách

Kontrolujte tlak v pneumatikách

29.04.2021 | Komerční prezentace | Aktuality

S kompresory OSRAM můžete snadno a rychle zkontrolovat tlak v pneumatikách a případně jej upravit na správnou hodnotu.
Pravidelná kontrola tlaku v pneumatikách pomáhá k bezpečné jízdě. Optimální tlak navíc zabraňuje zvýšení opotřebení, a proto vám může poskytnout delší cykly výměny pneumatik. To šetří peníze a pomáhá životnímu prostředí. Správný tlak v pneumatikách také snižuje spotřebu paliva a tím i emise oxidu uhličitého. S kompresory OSRAM můžete snadno a rychle tlak v pneumatikách zkontrolovat a případně jej upravit.
 
Ať už jste doma v garáži, na parkovišti, na ulici, na dovolené nebo na služební cestě, kompresory jsou užitečné, lehké a díky svým kompaktním rozměrům snadno skladovatelné. Jsou napájeny z 12 V zásuvky ve vozidle a mají přes 3 m dlouhý integrovaný napájecí kabel s navíjecím mechanismem a flexibilní vzduchovou hadici. Doba nafukování pneumatik je velmi krátká. Tlak se zobrazuje ve třech různých jednotkách tlaku - bar, kPA a PSI. Součástí je přihrádka na víčka ventilů pneumatiky a velké tlačítko pro zapnutí/vypnutí.
 
S kompresory se velmi snadno manipuluje bez potřeby dalších nástrojů. Kompresory OSRAM nejsou určeny výhradně jen pro pneumatiky automobilů. S přiloženou sadou adaptéru můžete nafouknout i pneumatiky motocyklu, kola, kočárku, nafukovací člun, míče, matrace, hračky do vody atd. Třeba model TYREinflate 1000 zvládne nafouknout 13“ pneumatiku do 2 minut. Je k tomu vybaven integrovanou LED svítilnou, obsahuje pouzdro s latexovými rukavicemi, náhradními čepičkami ventilků a disponuje funkcí autostop při dosažení požadovaného tlaku, s praktickou pamětí poslední hodnoty nastavovaného tlaku.

Více na
https://www.osram.cz/am/automotive-care-a-equipment/tyre_care.jsp

  • Kontrolujte tlak v pneumatikách
  • Kontrolujte tlak v pneumatikách
  • Kontrolujte tlak v pneumatikách
  • Kontrolujte tlak v pneumatikách