rodina modelů leon cupra se rozrůstá | Aktuality | autoweek.cz

Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá

Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá

24.02.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Leon Cupra je už dostupný v karosářských verzích Leon 5D a nově i Leon ST a Leon SC s motorem 2,0 TSI o výkonu 206 kW (280 k) a s výběrem dvou převodovek.
Seat rozšířil nabídku modelů Leon Cupra o další dvě karosářské verze. Kromě praktického rodinného kombi Leon ST Cupra, které je k dispozici rovněž v rámci nabídky operativního leasingu pro soukromníky Seat Olé! Sport, přichází na trh i třídveřová varianta Leon SC Cupra. Všechny tři mají pod kapotou je zážehový čtyřválec 2,0 TSI s nejvyšším výkonem 206 kW (280 k) a maximálním točivým momentem 350 N.m.
 
Sportovní kombi Seat Leon ST Cupra s ceníkovou cenou 749 700 Kč má jako Leon Cupra 5D sportovní podvozek Cupra s adaptivní regulací podvozku DCC, 19“ kola z lehké slitiny, samosvorný diferenciál přední nápravy, Seat Drive Profile Cupra, deaktivovatelné ESP, sportovní sedadla čalouněná kombinací Alcantary a kůže, sportovní volant, automatickou dvouzónovou klimatizace Climatronic, multimediální systém Media System Plus s 5,8“ barevným dotykovým displejem a 8 reproduktory a přední světlomety LED.
 
Nový Seat Leon ST Cupra je v rámci operativního leasingu pro soukromé osoby Seat Olé! Sport nabízen za měsíční splátku 13 599 Kč. Pravidelná měsíční částka zahrnuje nejen veškerý servis a předepsanou údržbu, ale také havarijní pojištění včetně povinného ručení, druhou sadu sezónních pneumatik, a to včetně práce pneuservisu. Jedinými náklady navíc jsou jen účty za pohonné hmoty a případně dálniční známka.
 
Nový Seat Leon SC Cupra je, stejně jako pětidveřový Leon Cupra a sportovní kombi Leon ST Cupra, poháněn motorem 2,0 TSI. Se šestirychlostní přímo řazenou převodovkou přijde na 736 900 Kč a s dvouspojkovou převodovkou DSG 781 900 Kč.
 
Leon SC Cupra má v základní výbavě sadu Performance, která se pro pětidveřový Leonu Cupra a kombi Leon ST Cupra dodává na přání. Sada zahrnuje speciální kola, sportovní prahové lišty, větší brzdové kotouče a čtyřpístkové třmeny Brembo v červené (Performance Black) nebo černé barvě (Performance Orange). Na přání lze objednat pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2 za 13 400 Kč.
  • Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá
  • Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá
  • Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá
  • Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá
  • Rodina modelů Leon Cupra se rozrůstá