alkohol tester sencor sca ba02 | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Alkohol tester Sencor SCA BA02

Alkohol tester Sencor SCA BA02

24.11.2014 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Alkohol za volant nepatří a slušný řidič to dodržuje. Někdy se ale musíte zúčastnit velké oslavy a druhý den jet autem. Pro tyto případy je dobré mít připravený v autě alkohol tester, který vám spolehlivě řekne, jestli už je bezpečné vyrazit na cestu.

Období vánočních večírků a silvestrovských oslav se blíží a s ním i popíjení alkoholických napojů. Abychom  měli pití i sebe pod kontrolou a s čistým svědomím mohli sednout za volant, je dobré si před odjezdem z párty nebo ráno po ní zkontrolovat, zda v krvi  ještě nemáme alkohol.

 

K tomu perfektně poslouží alkohol tester od  značky Sencor SCA BA02, který měří alkohol v krvi v rozmezí 0,2 až 1,5 promile a je vybaven akustickou i grafickou signalizací na podsvíceném displeji.

 

Funkce automatického samočištění přístroj i sama zbaví vdechnutých látek. V příslušenství jsou navíc přibaleny tři foukací trubičky. Doporučená prodejní cena alkohol testeru Sencor SCA BA02 je 399 Kč včetně DPH.

 

Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, jedním z hlavních distributorů produktů Aiwa. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.