sdílení aut anytime mění barvy a přidává 200 vozů | Aktuality | autoweek.cz

Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů

Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů

20.09.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Služba na sdílení aut Anytime Carsharing rozšíří svou flotilu v České republice: ke stovce provozovaných vozů Toyota Yaris Hybrid přidá dalších 200. Vedle toho firma změnila vzhled vozů tak, aby byl jednotný všude ve světě.
Anytime Carsharing je jedním z největších poskytovatelů sdílení vozidel na světě. Na český trh tato služba vstoupila koncem letošního dubna. Od té doby si její aplikaci pro sdílení aut v Praze stáhlo a nainstalovalo téměř 60 000 uživatelů, což je na místní poměry výrazný úspěch.
 
„Obyvatelé Prahy a okolí si naši službu velmi rychle oblíbili. Proto jsme se rozhodli nabídku vozů ztrojnásobit. Tím rozšiřujeme své zázemí pro ještě kvalitnější službu a sjednocujeme vizuální styl, aby se s námi lidé i v zahraničí cítili jako doma. Navíc do konce září přidáváme 40 minut zdarma ke každé nové registraci,“ říká ředitel firmy Milan Beutl.
 
Vozy v ulicích se již postupně vybavují novým logem a barvami. Základem je tyrkysová barva a schéma pravoúhlých tvarů. Rebranding se týká celé komunikace služby, tedy nejen polepů aut, ale i aplikace, webu i marketingu.
 
Ceny začínají od 1,99 Kč za minutu použití auta. Nájezd kilometrů je zahrnutý v ceně, stejně jako benzin, mytí, dálniční známka i pojištění vozu. Součástí je bezplatné parkování v modrých a fialových zónách v Praze. Platba se uskuteční automaticky po ukončení pronájmu z připojené platební karty. Kromě ceny za minutu uživatel nic dalšího neplatí.
 
Zájemce o využití služby stáhne bezplatnou aplikaci Anytime Carsharing CZ z Apple Store nebo Google Play a provede on-line registraci, která trvá do 15 minut. Cesty pak může podnikat po celé ČR a auto nakonec nechá kdekoli po Praze. Všechny vozy jsou vybavené automatickou převodovkou a parkovací kamerou.
 
Anytime Carsharing v České republice plánuje v příštích letech investovat až 30 milionů eur. Firma se také stala členem asociace Českého Carsharingu.
 
  • Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů
  • Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů
  • Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů
  • Sdílení aut Anytime mění barvy a přidává 200 vozů