seat alhambra se vrací na český trh | Aktuality | autoweek.cz

Seat Alhambra se vrací na český trh

Seat Alhambra se vrací na český trh

06.07.2021 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Rodinné MPV Alhambra 1,4 TSI 110 kW Xcellence je opět k dispozici, a to za cenu od 964 900 Kč.
Modelový rok 2022 přináší do produktové řady značky Seat významné změny a novinky. „V reakci na silnou poptávku našich zákazníků po velkém rodinném MPV zařazujeme znovu do našeho portfolia pro český trh osvědčený model Alhambra. Alhambra má na současném trhu výjimečné postavení. Zákazníkům nabízí mimořádný prostor ve variabilním interiéru, v němž může cestovat až sedm osob,“ říká ředitel divize Seat společnosti Porsche Česká republika Aleš Novák.
 
Seat Alhambra pro modelový rok 2022 je dostupný se zážehovým motorem 1,4 TSI 110 kW (150 k) a stupněm výbavy Xcellence. Zákazníci mají na výběr variantu se šestirychlostní přímo řazenou převodovkou za 964 900 Kč nebo verzi se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG, která stojí 989 900 Kč.
 
„U příležitosti znovuuvedení modelu Alhambra na český trh jsme pro naše zákazníky připravili navíc akční verzi FR-Line Plus – atraktivní plně vybavený model se zajímavou cenou,“ dodává Aleš Novák. Sedmimístný Seat Alhambra FR-Line Plus přidává za 45 000 Kč k rozsáhlé sériové výbavě mj. paket FR-Line s 18“ koly, sportovními vyhřívanými sedačkami čalouněnými alcantarou a dalšími doplňky s motivem sportovní verze FR-Line, adaptivní bi-xenonové světlomety, asistent dálkových světel, adaptivní tempomat, parkovací asistent, technický paket a elektrické ovládání dveří plus.
 
S modelovým rokem 2022 osvěžují nabídku značky SEAT na českém trhu také modernizované modelové řady Ibiza a Arona, jejichž ceny jsou po zohlednění rozšířené sériové výbavy výhodnější než u předchůdce, a drobná designová a technická vylepšení společně s optimalizací výbavy u modelů Leon, Ateca a Tarraco.