setkání 100 let citroën | Aktuality | autoweek.cz

Setkání 100 let Citroën

Setkání 100 let Citroën

14.06.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

České zastoupení značky Citroën připravuje na první zářijovou sobotu - 7. 9.  - na Letišti Praha Letňany velkou oslavu 100. výročí. V tuto chvíli jsou již spuštěny webové stránky www.stoletcitroen.cz/100-let, kde se lze na akci registrovat. Vstup na akci je zdarma.
Akce 100 let Citroën na Letišti Praha Letňany je určena pro fanoušky značky, obchodní partnery i širokou veřejnost a bude současně největším setkáním veteránů Citroën, které se v takovém počtu na jednom místě v České republice ještě nikdy nesetkaly.
 
Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost seznámit se s legendárními modely, sportovními vozy, dodávkami HY, 20 „kachnami” a dalšími vozy značky Citroën. Kromě krásných historických automobilů představí také celou historii značky Citroën, která byla často nositelem nových technologií, a která přečkala všechny krize a dokázala si udržet své místo mezi konkurenty.
 
Současné vozy bude možné vyzkoušet a na vlastní kůži zažít jejich pohodlí a praktičnost v testovacím centru nových vozů, kde bude pro testovací jízdy připraveno 20 modelů. Představí se zde i Berlingo a Spacetourer se střešními stany a kempingovou výbavou Autohome pro dobrodružné rodinné výpravy.
 
Připraven bude i atraktivní doprovodný program pro celou rodinu – krytá Fun zóna s modelovými autodráhami, simulátory, dětský koutek a chill-out zóna. Na návštěvníky čekají také venkovní šlapací káry na dopravním hřišti četníka ze St. Tropez nebo soutěž o nejlepší čas v 2CV crossu s modely na dálkové ovládání. Ve Fun zóně budou také velké skákací hrady a další atrakce pro děti. Butik Citroën Origins nabídne stylové dárkové předměty ze speciální kolekce 100 let Citroën. Po celou dobu trvání akce bude možno kromě klasického občerstvení zakoupit také typické francouzské delikatesy a nápoje.
 
Registrace na akci je možná na stránce www.stoletcitroen.cz/100-let. V info stánku Citroën za ni pak získáte malý dárek. Navíc budete mít možnost zúčastnit se specializovaných workshopů a přednášek. Vstup na akci je zdarma.
 
Setkání 100 let Citroën se koná ve spolupráci s Letištěm Letňany. Ve stejnou dobu a ve stejném areálu probíhá akce „Den Letiště Letňany ”, kde si můžete prohlédnout historická letadla na zemi i ve vzduchu, leteckou show i letadla současné produkce.

  • Setkání 100 let Citroën
  • Setkání 100 let Citroën
  • Setkání 100 let Citroën
  • Setkání 100 let Citroën