volvo group otevírá truck centrum ve strakonicích | Užitkové vozy | autoweek.cz

Volvo Group otevírá Truck Centrum ve Strakonicích

Volvo Group otevírá Truck Centrum ve Strakonicích

26.01.2018 | | Užitkové vozy

Společnost Volvo Group Czech Republic rozšířila svoji servisní síť o nové Truck Centrum ve Strakonicích. Prodej a servis nákladních vozidel Renault Trucks a Volvo Trucks v Jihočeském kraji tak zajišťují dvě z celkově 16 Truck Center provozovaných Volvo Group v rámci České republiky.
Strakonické Truck Centrum poskytuje pod jednou střechou prodejní a poprodejní služby zákazníkům Renault Trucks a Volvo Trucks. Svojí polohou na pomezí Jihočeského a Západočeského kraje přispívá k lepší obslužnosti a pokrytí požadavků zákazníků obou značek.
 
Aktuální otevírací doba Truck Centra je pondělí až sobota vždy od 7:00 do 15:30 hod. Zázemí servisu tvoří čtyři průjezdná stání a moderní technické vybavení nezbytné pro diagnostiku, servis a opravu vozidel (například brzdová stolice nebo stolice pro rovnání rámů a kabin), jehož nepostradatelnou součástí je i kvalifikovaný a odborně vyškolený personál. Zákazníci mají stejně jako v ostatních Truck Centrech k dispozici nonstop asistenční služby VAS a 24/7.
 
„S nárůstem populace nákladních vozidel v minulých letech, roste logicky i potřeba a poptávka zákazníků po odpovídajícím servisním zázemí. Otevřením strakonického Truck Centra, které je v pořadí už šestnáctým servisem společnosti Volvo Group v České republice, na tyto požadavky reagujeme a já jsem velmi rád, že naši zákazníci mohou od ledna letošního roku využívat nové servisní místo. Volvo Group v České republice nicméně nadále pokračuje v rozvoji a zvyšování kapacity své prodejní a servisní sítě pro značky Renault Trucks a Volvo Trucks, protože její kvalitní a husté pokrytí je pro naše zákazníky nezbytnou nutností,“ řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic.
 
Portfolio služeb Volvo Group Truck Center
- prodej nových a použitých vozů a předprodejní servis
- pronájem nákladních vozidel
- servisování vozidel a návěsové techniky
- prodej originálních náhradních dílů
- opravy havarovaných vozidel, opravy na rovnací stolici
- měření emisí, diagnostika,
- kontrola geometrie vozidel
- zajištění odtahové služby
- zajištění služeb VAS a 24/7
- opravy a čištění klimatizace, výměna náplní A/C R134a a
- montáž doplňků, příprava na STK
- express servis bez objednání
- školení řidičů, konzultace
- nabídka dárkových předmětů z kolekce Renault Trucks & Volvo Trucks
- zajištění financování a pojištění vozidel