škoda fabia combi scoutline - kombi v offroadovém stylu | Aktuality | autoweek.cz

Škoda Fabia Combi ScoutLine - kombi v offroadovém stylu

Škoda Fabia Combi ScoutLine - kombi v offroadovém stylu

09.10.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda Fabia Combi dostane počátkem roku 2016 v outdoorovém stylu verze ScoutLine černé plastové kryty, robustní nárazníky a kola z lehkých slitin.
Třetí generace modelu Fabia si získala zájem zákazníků. Za prvních devět měsíců letošního roku vzrostl prodej tohoto modelu v Evropě ve srovnání se stejným obdobím minulého roku o více než 20 % na 124 400 vozů.
 
Škoda Fabia 3. generace ve verzi hatchback je na evropských trzích od listopadu 2014, Fabia Combi od ledna 2015. V průběhu letošního roku byly představeny i verze Fabia Monte Carlo a Škoda Fabia Combi Monte Carlo. S variantou Fabia Combi ScoutLine Škoda počátkem roku 2016 dále rozšíří nabídku outdoorových verzí.
 
Škoda Fabia Combi ScoutLine dostane výrazné plastové nástavce předních a zadních nárazníků. Novými prvky jsou lakované matně černou strukturní barvou, integrované středové díly jsou v odstínu stříbrná reflex. Prahy a podběhy jsou rovněž chráněny plastovými kryty lakovanými černým strukturním lakem. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou také nalakovány stříbrným odstínem reflex. Robustní outdoorový vzhled doplňují mlhové světlomety a stříbrně lakovaný střešní nosič. Kola z lehkých slitin jsou 16“ Rock nebo 17“ Clubber.
 
Zákazníci si budou moci vybrat ze tří zážehových motorů (55 kW, 66 kW a 81 kW) a tří vznětových (55 kW, 66 kW a 77 kW).
  • Škoda Fabia Combi ScoutLine - kombi v offroadovém stylu
  • Škoda Fabia Combi ScoutLine - kombi v offroadovém stylu