škoda karoq připravena na 1. etapu tour de france | Aktuality | autoweek.cz

Škoda Karoq připravena na 1. etapu Tour de France

Škoda Karoq připravena na 1. etapu Tour de France

30.06.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda při časovce v Düsseldorfu podpoří tři týmy. Kompaktní SUV značky Škoda jsou vybavena nosiči náhradních dílů pro jízdní kola a vysílačkami. Na 104. Tour de France pojede více než 250 doprovodných a servisních vozidel značky Škoda.
Tour de France může začít. Škoda Karoq v sobotu nastoupí na start se třemi týmy v roli servisních vozidel. Kompaktní SUV doprovodí tři týmy na čtrnáctikilometrové časovce v Düsseldorfu. Vozy se mohou pochlubit několika zvláštnostmi, například vysílačkami a nosiči kol.
 
​Po 30 letech startuje Tour de France opět v Německu. První etapa - časovka - vede od düsseldorfského výstaviště po známé Královské aleji a podél Rýna zase zpět k výstavišti. Bude to premiéra pro Düsseldorf i pro model Škoda Karoq, neboť nové kompaktní SUV se před svým uvedením na trh, které proběhne koncem roku, poprvé ukáže na veřejnosti.
 
Tři servisní vozy Škoda Karoq doprovodí týmy Team Dimension Data z Jihoafrické republiky, Lotto NL - Jumbo z Nizozemska a Lotto Soudal z Belgie. Nebudou pouze pojízdným skladem náhradních dílů pro závodníky, ve vozech bude i doprovodný personál, který bude se závodníky ve spojení pomocí vysílaček.
 
Vozy Škoda Karoq jsou individuálně upravené v barvách jednotlivých týmů: Team Dimension Data v kombinaci černé, bílé a zelené barvy, pro Lotto NL – Jumbo žlutočerný a tým Lotto Soudal doprovodí červenobílý Karoq. Na střechách všech kompaktních SUV se bude skvět nápis RIDE ON WITH #Karoq.
 
Škoda je oficiálním partnerem největšího cyklistického závodu na světě už 14 let. Více než 250 pořadatelských, doprovodných a servisních vozů značky Škoda během 23denní Tour de France ujede zhruba 2,8 milionu kilometrů.