škoda karoq v předprodeji s cenou od 529 900 kč | Aktuality | autoweek.cz

Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč

Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč

03.07.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda Auto zahajuje předprodej kompaktního SUV Škoda Karoq. Škoda Karoq s bohatou výbavou Ambition je v předprodeji s cenou od 529 900 Kč. Základní výbava Active bude dostupná až se zahájením prodeje.
Nové kompaktní SUV Škoda Karoq je již možno objednávat. Na domácím trhu mohou první zákazníci vybírat ze čtyř motorizací s výkony od 85 kW (115 k) do 110 kW (150 k). Model Škoda Karoq se v předprodeji nabízí ve dvou vyšších výbavových stupních Ambition a Style. Základní výbava Active bude následovat v prodejní fázi. První předváděcí vozy budou u autorizovaných prodejních partnerů Škoda k dispozici při zahájení prodejní fáze 18. října 2017.
 
Výbava Ambition
Ambition s cenou od 529 900 Kč nabízí mimo jiné dvouzónovou klimatizaci, infotainment Bolero s 8“ displejem, Bluetooth a konektivitou SmartLink+ a digitálním příjmem DAB, dešťový senzor a Light Assist, zadní parkovací senzory, 16“ kola Castor z lehkých slitin, tempomat s omezovačem rychlosti, asistent rozjezdu do kopce a vyhřívaná přední sedadla.
 
Standardem je také výškové nastavení sedadel řidiče i spolujezdce, síťový program pro zavazadlový prostor i podélné střešní nosiče. Standardními bezpečnostními prvky jsou například systém Front Assist či sedm airbagů včetně kolenního.
 
Paket Ambition Plus za 15 000 Kč přidává například LED hlavní světlomety s funkcí AFS a LED mlhovými světlomety s Corner funkcí či rezervní kolo.
 
Výbava Style
Vrcholný stupeň výbavy Style s cenou od 584 900 Kč obsahuje nad rámec výbavy Ambition například LED hlavní světlomety a mlhovky s funkcí Corner, navigační infotainment Amundsen, Bluetooth a konektivitou SmartLink+, barevný MaxiDot displej, přední a zadní parkovací senzory, adaptivní tempomat ACC, systém bezklíčkového vstupu a startování KESSY, 17“ kola z lehkých slitin Ratikon či zatmavená okna Sunset. Standardem je také systém rozpoznání únavy řidiče, vyhřívaná přední i zadní sedadla a volant.
 
Zvýhodněný paket Style Plus přidává za 23 600 Kč variabilní zadní sedadla s unikátním systémem VarioFlex, čalounění sedadel v kombinaci kůže a látky, rezervní kolo a zadní parkovací kameru.
 
Pro výbavu Style jsou dále k dispozici zvýhodněné pakety výbav na přání. Paket Multimedia obsahuje infotainment Columbus s 9,2“ dotykovým displejem, 3D navigací, WLAN hotspotem a 64 GB SSD pamětí a SmartLink+, komfortní telefonování s bezdrátovým dobíjením telefonu, systém Media Command a rozpoznání dopravních značek. Cena paketu je 26 000 Kč.
 
Za 17 000 Kč je možno zvolit také Paket Comfort s ovládáním víka zavazadlového prostoru virtuálním pedálem, volbou až pěti jízdních režimů Driving Mode Select (Normal, Sport, Eco, Individual a ve verzi 4×4 Snow), personalizovaným klíčkem s uloženým nastavením vozu pro konkrétního uživatele a LED Paketem s ambientním osvětlením interiéru včetně LED proužků ve dveřích a palubní desce.
 
Čtyři motory
Pro Karoq jsou v předprodeji připraveny čtyři motory, všechny jsou přeplňované turbodmychadlem a mají přímé vstřikování paliva, systém Start-Stop a rekuperaci brzdné energie. Převodovky jsou přímo řazenou šestirychlostní, dvouspojkové automatické DSG se sedmi stupni jsou na přání k dispozici pro všechny motory za příplatek 50 000 Kč.
 
Moderní tříválec 1,0 TSI s výkonem 85 kW je pro Karoq k dispozici za ceny od 529 900 Kč (s výbavou Ambition) s poháněnými předními koly.
 
Nový zážehový motor 1,5 TSI s výkonem 110 kW je vybaven systémem deaktivace dvou válců v určitých provozních režimech Active Cylinder Management Technology, která přispívá k úspoře paliva. S tímto motorem má Karoq cenu od 574 900 Kč.
 
Vznětový motor 1,6 TDI o výkonu 85 kW ve verzi s pohonem předních kol je k dispozici s přímo řazenou šestirychlostní převodovkou za cenu od 579 900 Kč nebo se sedmistupňovou převodovkou DSG od 629 900 Kč.
 
Motor 2,0 TDI/110 kW je pro kompaktní SUV v prodeji v kombinaci s pohonem všech kol a přímo řazenou šestirychlostní převodovkou za cenu od 669 900 Kč i ve spojení s převodovkou DSG od 719 900 Kč.
 
Verze s motorem 2,0 TDI o výkonu 140 kW v kombinaci s pohonem všech kol a převodovkou DSG přijde v první polovině roku 2018.
 
Infotainment druhé generace
Zavazadlový prostor modelu Karoq má v pětimístném uspořádání interiéru základní objem 521 l, při sklopených zadních opěradlech až 1630 l. S volitelně dodávaným systémem zadních sedadel VarioFlex je základní velikost prostoru pro zavazadla variabilní a pohybuje se od 479 do 588 l. Maximální využitelný objem zavazadlového po vyjmutí sedadel činí 1810 l.
 
Poprvé ve voze značky Škoda bude k dispozici digitální přístrojový panel, který řidiči umožní nastavit uspořádání velkoplošného displeje v přístrojovém štítu. Tato mimořádná výbava bude k dispozici v první polovině roku 2018.
 
Infotainment vychází z druhé generace koncernové modulární stavebnice. Nabízí moderní funkce a rozhraní a je vybaven kapacitními dotykovými displeji. Pokročilé mobilní on-line služby Škoda Connect odpovídají rychlostnímu standardu LTE a jsou rozděleny do dvou kategorií: Infotainment Online, sloužící pro informace a navigaci, a služby Care Connect, které pomáhají v nouzi. Další on-line služby fungují prostřednictvím aplikace Škoda Connect. S nimi lze vůz na dálku kontrolovat, konfigurovat a třeba také najít pomocí chytrého telefonu.
 
  • Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč
  • Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč
  • Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč
  • Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč
  • Škoda Karoq v předprodeji s cenou od 529 900 Kč