virtuální prohlídky škoda muzea a zákaznického centra škoda auto | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Virtuální prohlídky Škoda Muzea a Zákaznického centra Škoda Auto

Virtuální prohlídky Škoda Muzea a Zákaznického centra Škoda Auto

03.12.2014 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Škoda Muzeum v Mladé Boleslavi je nově možno navštívit i virtuálně pomocí Street View - jedním klikem přímo z Google Maps. Zákaznické centrum Škoda Auto představuje aktuální modelovou řadu Škoda i paletu Škoda Originálního příslušenství.

Škoda Muzeum lze nyní prostřednictvím Google Street View navštěvovat 24 hodin denně, 365 dní v roce. Virtuální procházka ukazuje prostory muzea včetně panoramatické prohlídky interiérů vybraných exponátů.

 

Škoda Muzeum jako první automobilové muzeum v České republice nabízí společně s Google Street View virtuální prohlídku. Expozici lze navštívit 24 hodin denně, z kteréhokoli místa na světě a přitom se dokonce virtuálně posadit za volant vybraných veteránů značky Škoda.

 

„Naše muzeum, které bylo v nové podobě otevřeno před dvěma lety, ukazuje hrdou tradici i fascinaci automobilky Škoda historií a je schopno nadchnout návštěvníky z celého světa. S novou možností virtuální návštěvy rozšiřujeme naši nabídku o další prvek a zpřístupňujeme tak vybrané expozice doslova celému světu – a to s neomezenou otevírací dobou,“ říká vedoucí Škoda Muzea Andrea Frydlová.

 

Projít se z pohodlí domova Škoda Muzeem, obdivovat průmyslovou architekturu výstavních hal a prohlédnout si legendární veterány, to vše nyní umožňuje nová prohlídka přes Google Street View. Po několikerém kliknutí myší se virtuální návštěvník ocitne v expozici, kde se setká se skutečnými automobilovými klenoty.

 

Virtuální prohlídka umožňuje "usednout za volant" vybraných exponátů. Tento zážitek poskytne například první automobil českého výrobce Laurin & Klement Voiturette A či legendární vozy L&K-Škoda 110, Škoda 860, Škoda Superb 4000 nebo Škoda 1101 Tudor Cabriolet. "Usednout" lze i do vozů Škoda Popular Sport Monte Carlo nebo Škoda 1000 MB. Nabídku doplňuje prohlídka interiéru designové studie Škoda VisionD i kokpitů soutěžních speciálů Škoda 130 RS a Škoda Fabia Super 2000.

 

Pomocí Google Street View lze virtuální návštěvou poctít také Zákaznické centrum Škoda Auto v Mladé Boleslavi, kde si lze zvnějšku i zevnitř podrobně prohlédnout kompletní modelovou paletu značky. Prohlídka obsahuje také aktuální kolekci jízdních kol značky Škoda a sortiment Škoda Originálního příslušenství.

  • Virtuální prohlídky Škoda Muzea a Zákaznického centra Škoda Auto
  • Virtuální prohlídky Škoda Muzea a Zákaznického centra Škoda Auto
  • Virtuální prohlídky Škoda Muzea a Zákaznického centra Škoda Auto