Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Autodrom má elektromobil pro kurzy bezpečné jízdy

  24. 10. 2017 - Autodrom má elektromobil pro kurzy bezpečné jízdy

  Mostecký autodrom obohatil vozový park o elektromobil Volkswagen Golf. Symbolický klíč od vozu z rukou jednatele a generálního ředitele společnosti Porsche Česká republika Vratislava Strašila převzal předseda představenstva společnosti Autodrom Most Josef Zajíček.
 • AMG Performance Center v Brně

  23. 10. 2017 - AMG Performance Center v Brně

  Jediné AMG Performance Centre na Moravě bylo slavnostně otevřeno v Brně v ulici Vídeňská v nejnovějším konceptu designu AMG showroomu. Autorizovaný prodejce značky Mercedes-Benz, společnost Hošek Motor, se zařadila do sítě 500 světových AMG Performance Center.
 • BMW M5 s pohonem všech kol M xDrive

  23. 10. 2017 - BMW M5 s pohonem všech kol M xDrive

  Svůj debut si v šesté generaci sportovního sedanu BMW M5 odbývá nový systém pohonu všech kol M xDrive, specifický pro vozy divize M. Zvyšuje úroveň v oblasti jízdní dynamicky a nabízí výjimečnou stabilitu za všech jízdních podmínek.
 • Aby se zámek nezasekl

  20. 10. 2017 - Aby se zámek nezasekl

  Novinka společnosti Tokoz čistí i rozmrazuje.
 • Zahájen prodej a testovací jízdy Škody Karoq

  19. 10. 2017 - Zahájen prodej a testovací jízdy Škody Karoq

  Škoda Auto zahájila prodej modelu Karoq v České republice. Testovací jízdy jsou k dispozici u všech autorizovaných prodejců značky. Úspěšný předprodej přinesl více než 3500 objednávek. Pro Karoq je k dispozici i nabídka Škoda Originálního příslušenství.
 • Citroën C3 Aircross jde do prodeje

  18. 10. 2017 - Citroën C3 Aircross jde do prodeje

  Citroën uvedl na český trh malé SUV Citroën C3 Aircross, které v sobě spojuje vzhled a prvky SUV s prostorností a variabilitou minivanů, takže může být plnohodnotnou náhradou modelu C3 Picasso. Originální automobil byl představen v originálním prostředí výzkumného centra Innocrystal Zlatníky.
 • Polestar představuje hybridní kupé

  18. 10. 2017 - Polestar představuje hybridní kupé

  Značka automobilky Volvo Car Polestar představuje svůj první vůz, kupé s hybridním pohonem Polestar 1. Současně prezentovala i svůj cíl stát se novou značkou zaměřenou na vysoce výkonná elektrická vozidla.
 • Porsche 911 má komponenty z Klášterce

  17. 10. 2017 - Porsche 911 má komponenty z Klášterce

  Už 53 let jezdí po silnicích legendární Porsche 911. Bezpečnost poslední generace Porsche 911 GT3 hlídá také součástka z Toyoda Gosei Czech u Klášterce nad Ohří, výrobce plastových a pryžových komponentů do automobilů.
 • Společnost CAR4WAY odstartovala projekt Sdílení elektromobilů pro Prahu

  17. 10. 2017 - Společnost CAR4WAY odstartovala projekt Sdílení elektromobilů pro Prahu

  Společnost CAR4WAY zahájila ve spolupráci s Pražskou energetikou (PRE) a firmou Porsche Česká republika pilotní projekt Sdílení elektromobilů pro Prahu, který umožní využívat k cestám po hlavním městě 15 moderních elektromobilů VW e-Golf.
 • Porsche ČR popularizuje elektromobilitu

  16. 10. 2017 - Porsche ČR popularizuje elektromobilitu

  Společnost Porsche Česká republika spouští zásadní program popularizace elektromobilů Demo e-car program. V následujících měsících bezplatně zapůjčí k dlouhodobému testování celkem 50 elektromobilů Volkswagen e-Golf municipalitám, institucím a firmám.


<< < 14 / 295  > >>