škoda přichází s akčním modelem yeti trumf | Aktuality | autoweek.cz

Škoda přichází s akčním modelem Yeti Trumf

Škoda přichází s akčním modelem Yeti Trumf

19.09.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nová akční verze modelu Škoda Yeti slibuje nadstandardní výbavu za zvýhodněnou cenu. V prodeji bude v městské i outdoorové verzi, a to od začátku roku 2017. Objednat vůz Yeti Trumf lze již nyní za cenu od 399 900 Kč.
Od začátku roku 2017 nabídnou autorizovaní prodejci značky Škoda akční model Yeti Trumf, který přinese rozšířenou výbavu za zvýhodněnou cenu. Vůz je možné objednávat již nyní v nejžádanějších motorizacích, a to i s pohonem všech kol. Kromě městského provedení Yeti se akční nabídka týká i varianty Yeti Outdoor.
 
​Škoda Yeti Trumf vychází ze základní výbavovy Active, k níž přidává výškově nastavitelná a vyhřívaná přední sedadla s bederními opěrkami, kožený volant, audio-informační systém Swing s 5“ dotykovým displejem, přední mlhové světlomety a parkovací senzory. Na přání bude navíc připraven ještě paket Trumf Plus, který za 13 000 Kč přidá alarm, Bluetooth a další.
 
Škoda Yeti Trumf i Škoda Yeti Outdoor Trumf budou připraveny s motory 1,2 TSI/81 kW, 1,4 TSI/92 kW a 2,0 TDI/81 kW. Oba zážehové motory lze kombinovat s přímo řazenou převodovkou i dvouspojkovou DSG. Turbodiesel se dodává výhradně s přímo řazenou ve spojení s pohonem předních nebo všech čtyř kol. Doporučená prodejní cena verze Yeti Trumf 1,2 TSI s přímo řazenou převodovkou byla stanovena na 399 900 Kč.