škoda rozšiřuje nabídku online prodeje | Aktuality | autoweek.cz

Škoda rozšiřuje nabídku online prodeje

Škoda rozšiřuje nabídku online prodeje

22.04.2020 | | Autoservis

Škoda Auto Česká republika nově nabízí online všechny skladové vozy, kterých je u autorizovaných dealerů v současné chvíli přes 4000. Zákazník vše vyřídí na platformě www.skoda-online.cz z pohodlí a bezpečí domova vč. financování a podpis smlouvy.
Škoda Auto Česká republika na domácím trhu rozšířila online nabídku prodeje o skladové vozy autorizovaných partnerů. Platforma www.skoda-online.cz umožňuje zákazníkům pořízení vozu z domova bez nutnosti navštívit dealerství. Výběr a objednání vozu, uzavření smlouvy i platba první splátky probíhají v rámci samotné prodejní platformy.
 
Vozy jsou připraveny k předání u jednotlivých autorizovaných prodejců v dodací lhůtě již od 14 dní a někteří partneři nabízí i dodání přímo k zákazníkovi domů. V první fázi jsou skladové vozy dostupné na operativní leasing od Škoda Financial Services, do konce roku přibydou i možnosti úvěry či platby převodem.
 
V přehledném menu jsou zobrazeny dostupné vozy včetně informace o partnerovi, který je nabízí, a jeho lokalitě, rychlosti dodání konkrétního vozu a základní měsíční splátce. Výběrem vozu se otevře stránka s plnou specifikací včetně technických údajů, kde je též možno zvolit variantu financování a doplňkových služeb. Po volbě varianty produktu se stačí již jen zaregistrovat do online prostředí Škoda, přihlásit, vyplnit žádost o financování, zvolit variantu předání vozu a objednávku dokončit. Online probíhá i platba kartou.
 
Nad rámec dostupných informací je k dispozici také online chat s proškolenými odborníky Škoda a non-stop Informační linka. Digitalizace prodejního procesu přináší zákazníkům celkové zjednodušení objednávky i časovou úsporu, prodejním partnerům značky přiblíží novou klientelu a moderní způsob realizace prodeje i servisních prací. Stejně jako u stávajících prodejních kanálů zajišťují předepsané servisní prohlídky i údržbu vozů autorizovaní servisní partneři Škoda.
 
V první fázi jsou skladové vozy dostupné na operativní leasing od Škoda Financial Services. Například model Škoda Fabia se v nabídce skladových vozů na skoda-online.cz pohybuje přibližně okolo 4500 Kč. Do konce roku přibydou možnosti úvěru či platby převodem.
 
Široká nabídka nových skladových vozů za zvýhodněné ceny je také k dispozici ve znovuotevřených showroomech. V nabídce zůstávají také akční modely 125 let pro modelové řady Fabia, Fabia Combi, Scala, Karoq a třetí generaci modelu Octavia s atraktivní výbavou a vysokým produktovým zvýhodněním. Výběr dále doplňuje historicky nejširší nabídka programu Škoda Plus, která čítá téměř 8000 certifikovaných ojetých vozů.