škoda uvádí na trh akční verze czech team | Aktuality | autoweek.cz

Škoda uvádí na trh akční verze Czech Team

Škoda uvádí na trh akční verze Czech Team

24.06.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Akční verze Škoda Czech Team připomínají účast špičkových českých sportovců v olympijském klání. Nabízí zvýhodněné pakety výbav pro modely Citigo, Fabia, Rapid a Rapid Spaceback.
Škoda Auto je hlavním partnerem Českého olympijského výboru již od roku 1992, v roce 2015 prodloužila spolupráci s Českým olympijským výborem o další čtyři roky. Škoda Auto připravila v rámci již 24 let trvajícího partnerství s Českým olympijským výborem pro zákazníky nejen z řad sportovních fanoušků akční verze Czech Team. Akční verze Czech Team vstupují na trh v době vrcholících příprav na LOH Rio de Janeiro.
 
Vozy akční edice Czech Team jsou dostupné exkluzivně v České republice pro modelové řady Citigo, Fabia, Fabia Combi, Rapid a Rapid Spaceback. Všem modelům Czech Team je společná základní výbava tvořená mimo jiné automatickou klimatizací Climatronic, zadními parkovacími senzory, infotainmentem Swing s Bluetooth konektivitou, LED denním svícením a koženým potahem volantu, madla ruční brzdy a řadící páky/voliče automatické převodovky. Všechny vozy Czech Team mají také vyhřívané přední sedačky a bezpečnostní asistent City Safe Drive nebo Front Assist s funkcí nouzové brzdy a světelný a dešťový senzor Light and Rain Assist.
 
Škoda Citigo Czech Team je dostupná s tří- i pětidveřovou karoserií a motory 1,0 MPI o výkonech 44 kW nebo 55 kW a přímo řazenou i automatickou převodovkou. K základní výbavě Czech Team přidává navíc 14“ litá kola a paket Sunset.
 
Škoda Fabia Czech Team nabízí nad rámec základní výbavy multifunkční volant s ovládáním infotainmentu a telefonu, 16“ litá kola, paket Sunset, ozvučení Škoda Surround, bezklíčkové startování Easy Start, multifunkční displej Maxidot a novinku modelového roku 2017 zadní parkovací kameru s ostřikovačem. Fabia Czech Team je k dispozici jako hatchback i Combi s motory 1,2 TSI (66 kW a 81 kW) a 1,4 TDI (66 kW), přičemž lze volit i dvouspojkovou převodovku DSG.
 
Škoda Rapid a Rapid Spaceback Czech Team nabídne zákazníkům mimo standardní výbavy Czech Team navíc multifunkční volant s ovládáním infotainmentu a telefonu, 16“ litá kola, infotainmentový systém Bolero 6,5“ s ozvučením Škoda Surround, elektricky ovládaná okna vzadu, pro verzi liftback zadní stěrač, multifunkční displej Maxidot a novinky z modelového roku 2017 chrome paket a zadní parkovací kameru s ostřikovačem. Pro verze Rapid Czech Team a Rapid Spaceback Czech Team jsou k dispozici s motory 1,2 TSI (66 kW a 81 kW), 1,4 TSI (92 kW), 1.4 TDI (66 kW) a 1,6 TDI (85 kW). Motor 1,4 TSI se standardně kombinuje s dvouspojkovou automatickou převodovkou DSG, která je volitelná s cenovým zvýhodněním i pro motory 1,2 TSI (66 kW) a 1,4 TDI (66 kW).
 
Po dobu konání olympiády v Riu bude 5. až 21. srpna na Lipně provozován Olympijský park, v němž se značka Škoda bude významně prezentovat.