škoda world dealer conference - superb přijíždí | Aktuality | autoweek.cz

Škoda World Dealer Conference - Superb přijíždí

Škoda World Dealer Conference - Superb přijíždí

30.04.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Prodejci a partneři značky Škoda z celého světa se poprvé seznamují s novým reprezentativním modelem značky na velkolepé akci ve Vídni trvající 11 dní. Pro 4600 účastníků je připraveno 200 vozů.
Čtyři týdny před oficiálním zahájením prodeje představuje Škoda poprvé novou generaci modelu Superb svým prodejcům a partnerům z celého světa na Škoda World Dealer Conference (28. dubna až 8. května) ve Vídni. Prodej nové generace Superbu bude zahájen v červnu.
 
​V rámci světové konference Škoda World Dealer Conference (WDC) bude mít 4600 partnerů značky z celého světa poprvé možnost detailně vyzkoušet zcela nový model Škoda Superb i při testovacích jízdách. Jedenáctidenní akce v rakouské metropoli se vedle evropských prodejců značky Škoda zúčastní také prodejci ze zámoří, mimo jiné z Číny, Indie nebo Austrálie.
 
Od roku 2001 je Škoda Superb vrcholem modelové nabídky značky Škoda. Dosud dodala automobilka svým zákazníkům více než 750 000 vozů řady Superb 1. a 2. generace. Tento model se tak stal jedním z nejoblíbenějších vozů ve své třídě.