speciální edice c-series pro citroën c4 cactus | Aktuality | autoweek.cz

Speciální edice C-Series pro Citroën C4 Cactus

Speciální edice C-Series pro Citroën C4 Cactus

16.06.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nová generace vozu C4 Cactus je po SUV C3 Aircross druhým modelem speciální edice C-Series značky Citroën.
Po úspěchu sběratelské edice Origins, oslavující v roce 2019 sté výročí značky, Citroën v roce 2020 nabízí novou speciální řadu C-Series, která odkazuje na C jako Citroën, na komfort (Confort) a charakter (Caractère) designu. Tato speciální edice zaujme specifickými barvami a materiály i  atraktivní výbavou zvyšující komfort.
 
Nová generace vozu C4 Cactus od svého uvedení na trh v roce 2018 dosáhla více než 160 000 prodaných kusů. Nabízí moderní charakter s mimořádnými možnostmi personalizace díky barevným prvkům v předním nárazníku a na dílech Airbump na předních dveřích, umožňujícími 24 kombinací. Nová generace přinesla mimořádný komfort díky dvěma inovacím z programu Citroën Advanced Comfort: pérování s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy PHC (Progressive Hydraulic Cushions) a sedadlům Advanced Comfort.
 
Verze C-Series vychází z komfortní verze výbavy Feel, navíc s elektrickým sklápěním zpětných zrcátek, výškovým nastavováním sedadla řidiče a tónovanými okny. Vnější vzhled oživuje Pack Color Anodised Deep Red tvořený barevnými prvky Airbump a barevnými lištami mlhových světlometů. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí logo C-Series. V interiéru je přístrojová deska z materiálu TEP Grey s popruhy a přezkami před sedadlem spolucestujícího, v tradici světa zavazadel a cestování. Ladí s komfortními sedadly Advanced Comfort s bílým prošitím a kontrastní červenou vodorovnou linií v horní části opěradel.
 
C4 Cactus C-Series je v České republice nabízen za akční cenu 394 900 Kč se zážehovým motorem 1,2 PureTech 110 resp. 419 900 Kč s turbodieselem 1,5 BlueHDi 100, v obou případech se šestirychlostní přímo řazenou opřevodovkou.


  • Speciální edice C-Series pro Citroën C4 Cactus
  • Speciální edice C-Series pro Citroën C4 Cactus
  • Speciální edice C-Series pro Citroën C4 Cactus