společnost cebia změnila sídlo a logo | Aktuality | autoweek.cz

Společnost Cebia změnila sídlo a logo

Společnost Cebia změnila sídlo a logo

02.06.2017 | | Autoservis

Společnost Cebia, která se zabývá především prověřováním historie a zabezpečením vozidel, absolvovala zásadní historické změny. Přestěhovala se do nových moderních prostor v Praze 4 a zároveň změnila logo a celý s tím spojený grafický projev.
Společnost Cebia se přestěhovala do budovy Alpha v BB Centru v Praze 4, kde má 1200 m2 kancelářských ploch. V suterénu jsou nově vybudované dílny, kde společnost provádí zabezpečení vozidel formou značení oken, montáže satelitních jednotek a fyzické prověrky vozidel.
 
„Vloni měla Cebia již 25. výročí založení. Naše společnost se od počátku svého působení na trhu značně rozrůstá, potřebovali jsme větší a modernější prostory, tak jsme přikročili k této nelehké změně. Naše služby využívá stále více zákazníků a uvádíme na trh neustále nové služby. Naším klíčovým systémem je Autotracer dostupný online na www.zkontrolujsiauto.cz, který slouží k prověření historie vozidla včetně vývoje stavu tachometru. Tento systém využívá měsíčně přes 100 tisíc zákazníků,“ uvedl Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia. 
 
„Rádi zákazníky v nových prostorách přivítáme a věříme, že v nich budeme poskytovat nadále komfortní služby,“ doplnil Martin Pajer.