superb combi má české ceny | Aktuality | autoweek.cz

Superb Combi má české ceny

Superb Combi má české ceny

24.06.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nová generace vozu Škoda Superb Combi už sjíždí z linky v závodě v Kvasinách. Na českém trhu je nabízena s cenou od 629 900 Kč. V prodeji bude u všech tuzemských partnerů značky Škoda od 19. září 2015.
V závodě v Kvasinách už Škoda v těchto dnech vyrobila první vůz Superb Combi v metalickém odstínu bílá Moon určený pro domácí český trh. Současně se zveřejněním ceníku začali autorizovaní prodejci značky Škoda přijímat závazné objednávky.
 
Ceny začínají na částce 629 000 Kč. Cenový rozdíl oproti liftbacku tedy činí ve všech výbavových verzích 30 000 Kč. Volit lze mezi čtyřmi výbavovými stupni Active, Ambition, Style a L&K. Nabídka motorů zahrnuje čtyři zážehové motory a tři turbodiesely. Na výběr jsou kromě šestirychlostníh přímo řazených převodovek ještě dvouspojkové DSG se šesti nebo sedmi rychlostními stupni a také pohon všech kol.
 
Specifikace výbav odpovídá provedení liftbacku s tím, že kombi přidává střešní nosič (černý u verzí Active a Ambition, eloxovaný pro Style a L&K) a od stupně Ambition automaticky odjistitelný kryt zavazadlového prostoru. Na přání lze Superb Combi vybavit mimo jiné panoramatickou posuvnou střechou, variabilní dvojitou podlahou zavazadelníku nebo dělicí sítí.

Také pro Superb Combi nabídnou autorizovaní prodejci všem tuzemským zájemcům o model Superb paket Mobilita PLUS za velmi příznivou cenu 990 Kč, který v sobě spojuje rozsáhlý výčet asistenčních služeb v případě nepojízdného vozu a prodlouženou záruku na 5 let/100 000 km.
 
Kromě toho si lze v rámci volitelné výbavy ke každému vozu Superb Combi objednat Škoda Předplacený servis, který poskytuje jistotu fixních nákladů po dobu pěti let ve variantách 60 000, 100 000 nebo 150 000 km. V pokročilejší variantě Škoda Předplacený servis Plus čerpá služby autorizovaného servisu včetně výměn provozem opotřebených dílů zcela zdarma.
 
První vozy se v showroomech objeví 19. září, kdy odstartuje oficiální prodej na domácím trhu. Stane se tak krátce po výstavní premiéře na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.