také ford do obchodu s kvalitními ojetinami | Aktuality | autoweek.cz

Také Ford do obchodu s kvalitními ojetinami

Také Ford do obchodu s kvalitními ojetinami

18.09.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Společnost Ford Motor Company oznámila zahájení značkového programu pro prodej kvalitních a prověřených ojetých osobních vozů Ford Garant. Značka Ford se tedy se svými prodejci od 1. října konečně připojí k tomuto významnému obchodu.
Program Ford Garant vychází z osvědčeného celosvětového programu Ford Approved. Ford v tomto případě dostal možnost zvolit pro české zákazníky snadno vyslovitelné označení, které v rámci zákaznické klinika většina respondentů označila za nejvýstižnější, evokující záruku a spolehlivost.
 
Program se týká výhradně ojetých osobních (tedy nikoliv užitkových) automobilů značky Ford splňujících přísná kritéria:
- nesmí být starší 5 let
- musí mít najeto méně než 120 000 km
- musí prokázat kompletní servisní historii
- do programu nebudou zařazena prodaná v zahraničí a poté dovezena do ČR
- před zařazením do programu musí projít náročnou předprodejní prověrkou zahrnující 75 úkonů.
 
Každý zákazník programu Ford Garant bude mít možnost do 30 dní nebo 1000 km od zakoupení svůj vůz bezplatně vyměnit za jiný za stejnou nebo vyšší cenu. Na všechna auta zařazená do programu bude poskytována záruka a asistenční služba minimálně po dobu 12 měsíců.
 
Obchodní partneři zapojení do programu Ford Garant musí splnit stanovená kritéria mj. minimální prodejní plochu s pevným podkladem 300 m2, používání oficiálních propagačních materiálů, pravidelné audity, průběžná aktualizace informací o nabízených vozech na stránkách www.FordGarant.cz atd. Program bude samozřejmě vyžadovat i vyškolené zkušené specialisty na ojetá auta.
 
Pro zájemce o ojetá auta z programu Ford Garant je připraveno i značkové financování od Ford Credit s výhodnými úrokovými sazbami a délkou financování 24 až 60 měsíců. Smlouvu může zákazník podepsat přímo u prodejce vozu. Samozřejmou součástí nabídky je sjednání zvýhodněného havarijního pojištění a pojištění odpovědnosti. Kupujícím bude nabídnut i servisní plán Ford Service Plan nebo Ford Service Plan Exclusive s předplacenou údržbou vozidla kryjící veškeré náklady související s údržbou vozu případně i opravami způsobenými běžným opotřebením vozidla po dobu 3 nebo 5 let.
 
Od 1. října začne pilotní fáze projektu, do níž se zapojuje pět autorizovaných prodejců Fordu se šesti provozovnami. Při spuštění bude do projektu zařazeno 200 automobilů. V roce 2016 by už měl být v každém krajském městě alespoň jeden dealer Fordu s nabídkou Ford Garant a pro zájemce bude připraveno celkem 2000 prověřených automobilů.
 
„V programu Ford Garant vidíme velký potenciál. Naši dealeři v něm mohou nalézt zajímavou obchodní příležitost. Českým motoristům, kteří by jinak na nový Ford nedosáhli, přináší jedinečnou šanci získat za výhodných podmínek kvalitní vůz. Díky programu Ford Garant si mohou být jisti, že za své peníze dostanou prověřené a bezproblémové auto,“ uvedl generální ředitel českého Fordu Jan Laube.
  • Také Ford do obchodu s kvalitními ojetinami
  • Také Ford do obchodu s kvalitními ojetinami
  • Také Ford do obchodu s kvalitními ojetinami