tesla experience - elektromobil tesla s na operativní leasing | Aktuality | autoweek.cz

Tesla Experience - elektromobil Tesla S na operativní leasing

Tesla Experience - elektromobil Tesla S na operativní leasing

18.09.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Od 1. září mají čeští zájemci o elektromobil Tesla S možnost si jej pořídit na operativní leasing s kompletním balíčkem péče, který obsahuje: údržbu, opravy, dodání nabíjecí stanice či přepravu vozidla z Nizozemska. Jako první v České republice tyto služby nabízí leasingová společnost Business Lease.
Elektromobil Tesla S na operativní leasing s maximální péčí nabízí leasingová společnost Business Lease: „Za přísných podmínek je Business Lease od září 2015 oprávněn nabízet vozidla Tesla na operativní leasing, a to včetně zajištění veškerých služeb, jako jsou údržba, opravy a výměna pneumatik ale i nabíjecích stanic. Tedy nejen samotné vozidlo, ale i vše okolo něj,“ sdělil Managing Director Business Lease Elias Drakopoulos.
 
V rámci Tesla Experience zajistí Business Lease kompletní servis a služby prostřednictvím operativního leasingu, od financování pořízení vozidla, jeho dodání klientovi, přes úhradu nákladů spojených s registrací, až po krytí nákladů na servis vozidla nebo dodávku nabíjecí stanice.
„Klientům hradíme i náklady na dopravu vozidel z Tesly v Nizozemsku. V rámci komplexní péče zajistí Business Lease i servis vozidla ve Vídni včetně vyzvednutí, poskytnutí náhradního vozidla nebo záruky,“ upřesňuje Elias Drakopoulos.
 
Business Lease má 25 let praxe s operativním leasingem. Business Lease působí na trhu v Nizozemsku, na Slovensku, v České republice, Polsku a Maďarsku a od loňského roku také v Rumunsku. Skupina nedávno představila novou strategii poskytování inovativních řešení maximální mobility. To potvrzuje zároveň i podpora elektromobility. Od března ji poskytuje firmám v rámci operativního leasingu v Česku i společnost Business Lease ČR.
 
„Cílem společnosti Business Lease je nabízet inovativní řešení mobility, která jsou praktická, finančně výhodná a ohleduplná k životnímu prostředí,“ tvrdí Elias Drakopoulos.
 
Zkušenosti mateřské firmy s operativním leasingem na tato vozidla umožňují společnosti Business Lease zaručit českým klientům vysokou zůstatkovou hodnotu elektromobilu. Právě ta ovlivňuje celkovou výši měsíční splátky operativního leasingu, neboť v tomto případě se platí jen rozdíl mezi pořizovací hodnotou vozidla a jeho zůstatkovou hodnotou při skončení pronájmu.
 
Tesla P85D
pohon všech kol
největší výkon: 515 kW
točivý moment: 930 N.m
zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,1 s
největší rychlost: 250 km/h
dojezd: 443 km