tpca aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů | Aktuality | autoweek.cz

TPCA aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů

TPCA aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů

22.05.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nejen úspěšné zahájení výroby nových modelů je prioritou pro automobilku TPCA. Aby tyto nové vozy dokázala vyrobit v požadovaném počtu a prvotřídní kvalitě, nabírá nové zaměstnance do výroby.

Kromě výroby nových modelů je nyní v TPCA velkou prioritou i nábor zaměstnanců. Už od začátku minulého roku, kdy byl nábor nových 1500 pracovníků zahájen, je velmi důležité, aby z továrny nově příchozí kolegové záhy neodcházeli a stali se nedílnou součástí týmu.

 

K agenturním zaměstnancům TPCA přistupuje stejně jako ke kmenovým zaměstnancům. Mají stejné mzdové podmínky (měsíční mzdu, která je závislá na fondu pracovní doby a ne na počtu směn v měsíci), systém hodnocení, od něhož se odvíjejí prémie za docházku a výkon, a firemní bonus.

Samozřejmostí také je, že se agenturní zaměstnanci mohou účastnit všech celofiremních aktivit, jako jsou například Kaizeny, Kroužky kvality nebo firemní akce. Dostávají pracovní oblečení a mohou využívat firmou dotované stravování.

Jediné, na co agenturní zaměstnanci nárok nemají, je Z-konto a ostatní benefity jako např. slevy na vozy mateřských značek nebo možnost požádat o městský byt.

 

TPCA se snaží o bezproblémové začlenění nováčků do pracovního procesu. Každý absolvuje vstupní školení, během něhož dostane od zástupců jednotlivých oddělení všechny potřebné informace o chodu společnosti a seznámí se se svým koordinátorem, který mu je k dispozici na každé směně, zprostředkovává komunikaci s pracovní agenturou a pomáhá mu řešit případné problémy.

 

 Možnost přechodu do kmenového stavu

Každý měsíc TPCA převádí určitý počet agenturních zaměstnanců do kmenového stavu. Základními kritérii výběru jsou hodnocení nadřízeného a práce v TPCA minimálně po dobu šesti měsíců.

Více informací najdete na:

http://kariera.tpca.cz/

V případě zájmu o práci v TPCA kontaktujte agentury GraftonManpower, Ascari nebo Randstad a zašlete jim svůj životopis.

 

Volná pracovní místa

Pracovní pozice ve výrobě

Pracovník údržby - správa budov

Operátor výrobní linky (pracovník ve výrobě)

Pracovník ve výrobě

 

Lidské zdroje, finance a administrativa

Specialista nákupu

Specialista investičního procesu Junior

 

Řízení jakosti

Pracovní stráž v oblasti kontroly kvality

Specialista kontroly kvality - junior

Inženýr kvality - automotive

  • TPCA aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů
  • TPCA aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů
  • TPCA aktuálně nabírá zaměstnance do všech provozů