škoda superb combi nově v outdoorové podobě | Aktuality | autoweek.cz

Škoda Superb Combi nově v outdoorové podobě

Škoda Superb Combi nově v outdoorové podobě

14.01.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Pro modernizovaný model Škoda Superb Combi je nyní k dispozici také sada outdoorových doplňků. S paketem Outdoor je důkladně modernizovaný Superb Combi dobře vybavený i pro provoz mimo běžné silnice.

Paket Outdoor je atraktivním příslušenstvím pro modernizovanou Škodu Superb Combi. S paketem Outdoor je Superb Combi dobře vybavený i pro provoz mimo běžné silnice. Součástí sady dílů z kolekce Originálního příslušenství Škoda jsou robustní plastové kryty kolem celého vozu, modifikované nárazníky, lemy blatníků a prahů, a také další ochranné prvky.

Vpředu i vzadu jsou nové nárazníky s černými plastovými ochrannými prvky. Robustní plastové díly překrývají prahy a lemy blatníků. Výraznými designovými prvky jsou stříbrně lakované části předního a zadního nárazníku na exponovaných místech. Praktické jsou také boční ochranné lišty na obou párech dveří a nákladové hraně zavazadelníku.

S výjimkou verze GreenLine je sada Outdoor k dispozici téměř pro všechny kombinace motorů a převodovek modelu Superb Combi od základního čtyřválce 1,4 TSI o výkonu 92 kW až po šestiválec 3,6 FSI s výkonem 191 kW.

Zákazník si může vybrat mezi variantou s pohonem předních nebo všech kol se spojkou Haldex čtvrté generace. 

  • Škoda Superb Combi nově v outdoorové podobě
  • Škoda Superb Combi nově v outdoorové podobě