transport expo 2017 v novém termínu | Aktuality | autoweek.cz

Transport Expo 2017 v novém termínu

Transport Expo 2017 v novém termínu

20.04.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Veletrh Transport Expo 2017 se letos uskuteční v novém termínu a s ještě širším zaměřením.
Veletrh Transport Expo v letošním roce návštěvníkům opět představí širokou nabídku dopravní techniky a příslušenství pro profesionály i běžné motoristy. Nově se bude konat od čtvrtka až soboty, konkrétně 9. až 11. listopadu, a místem konání bude výstaviště PVA Expo Praha. Touto změnou se stává dostupným také pro širokou veřejnost, které nabídne zajímavosti pro každodenní pobyt na silnicích.
 
Široce zastoupená bude opět skupina užitkových vozidel do 3,5 t. Tento segment je stále na vzestupu jak pro firemní, tak soukromé použití. Představí se zde většina značek dostupných na českém trhu.
 
Především pro profesionální řidiče a podnikatele v přepravě nákladu a osob bude určena část výstavy zaměřená na nákladní automobily, autobusy a dodavatelské segmenty v podobě servisní a garážové techniky, dílů a příslušenství, služeb v automobilové dopravě a mnoho dalších.
 
Zajímavé budou nejmodernější trendy v navigaci a monitoringu vozidel, stejně jako využití elektromobility a dalších alternativních pohonů.
 
Již tradičně se uskuteční anketa o Nejpraktičtější užitkový vůz roku a součástí doprovodného programu budou také zajímavé přednášky pro odborníky i širokou veřejnost.
 
Více na www.transportexpo.cz.